$ 120 000
($3 871/м²)
Площа загальна:
Продаж готового бізнесу - затишна кавʼярня на бульварі Ігоря Шамо, 20 Пропонується до продажу діюча кавʼярня з багаторічною історією та...
$ 165 000
($2 750/м²)
З РІЕЛТОРАМИ НЕ СПІВПРАЦЮЮ Продається нежитлове приміщення 60,00 кв. м за адресою: вул. Сергія Набоки, 13/9 (колишн. вул. Бажова) на...
$ 200 000
($2 632/м²)
З РІЕЛТОРАМИ НЕ СПІВПРАЦЮЮ До уваги продаж діючого бізнесу з постійними клієнтами ! Розгорнутий опис приміщення ресторану Sparkles з урахуванням...
$ 1 000
($1/м²)
Продам комплекс приміщень (Готовий бізнес) є орендарі (Право власності) 2 будівлі по 2 поверхи + підвал Загальна площа 1500кв.м. яке...
$ 2 747 400
($1 500/м²)
Пропонується до продажу офісне приміщення в БЦ Комод, Метро Лівобережна, вул. Митрополита Андрія Шептицького, 4А. Площа об'єкту: 1831.6 m2 (6...
$ 49 000
($766/м²)
Полдаж офісного приміщення в БЦ Мега Сіті. 7/10 поверхового, 64м ремонт, офісні меблі, кондицірнер на холод + тепло, 2 ліфти...
$ 255 200
($2 200/м²)
Будинок-1, здача весна 2026-рік, по цьому будинку активно йдуть завершальні роботи !!! Кутове Приміщення 116 кв.м, ідеально ділиться на два...
$ 1 400 000
($620/м²)
Продаж комплексу двоповерхових будівель під медичний центр, реабілітаційний центр, заклад освіти, клініку та будь яку іншу діяльність. Колишній дошкільний заклад...
$ 220 000
($1 090/м²)
Продажа офисного помещения по ул. В.Нестайка (А.Мильчакова). - офис 201 м2; - два отдельных входа; - сделан качественный, стильный евроремонт;...
$ 9 500
($132/м²)
продам готовий бізнес кафе «Багаття» 72.4 кв/м 27 посадкових місць Райдужна 27б все налагоджено та працює такі направлення: система обліку...
$ 160 000
($3 556/м²)
#RR15609 Продаж фасадного нежитлового приміщення загальною площею 45,00 кв. Адреса: Бульвар І.Шамо, 4 (200 метрів від Русанівського каналу). Просторе приміщення...
$ 126 000
($1 616/м²)
30572 Продається приміщення у ЖК «Комфорт Таун». 7 корпус. Просторе, світле приміщення площею 79.8 м², розташоване на 1 високому поверсі...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom