$ 5 413 380
($1 400/м²)
Площа загальна:
Продаж окремої будівлі з сітьовим орендарем. ЖК Комфорт Таун, Дніпровський рн, вул. Регенераторна, 4-Б S = 3866,7 м2 (орендована площа...
$ 168 000
($1 264/м²)
Продаж офісного приміщення з ремонтом. Загальна площа 133 м². Місцерозташування: Київ, вул. Микільсько-Слобідська 2Б. поруч метро Лівобережна (8 хвилин пішки)...
$ 119 900
($597/м²)
Без коміссії. Продаж Фасадного приміщення 201 м2 на 1 поверсі, Харківське Шосе 19, ЖК Mega City (є право власності) Нежитлове...
$ 212 000
($1 504/м²)
Продаж комерційного приміщення з готовим прибутковим, діючим салоном краси, з ремонтом, обладнанням і повністю сформованим простором для роботи! Адреса :...
$ 90 000
($1 804/м²)
30585 Продається приміщення у ЖК «Комфорт Таун» Просторе приміщення 49,9 м² у форматі опенспейс, розташоване у 14 корпусі на 1...
$ 2 000
($9/м²)
Продаж приміщення у ЖК "Паркові Озера": Площа від 98м2-239м2. Вартість 1м2 від 2 000 у.о. до 2300 у.о. ЖК "Паркові...
$ 126 000
($2 000/м²)
Продам нежитлове приміщення, за адресою Юрія Поправки 4/39а. Метро Чернігівська 2 хвилини пішки, поруч безліч банків, кафе, відділень пошти, ТЦ...
$ 180 030
($2 339/м²)
Пропонується до продажу вторинна нерухомість у місті Києві. Приміщення знаходиться на першому поверсі двоповерхової будівлі. Загальна площа складає 77 квадратних...
$ 228 000
($1 405/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ До вашої уваги пропонується комерційне приміщення загальною площею 162, 3 кв.м на продаж за адресою: вулиця Митрополита Андрія...
$ 220 000
($2 200/м²)
Раїси Окіпної вул., 8, Дніпровський район, Київ Метро «Лівобережна» — в пішій доступності Готове комерційне приміщення ✔ Площа — 100...
$ 580 000
($683/м²)
Дніпровський район, БЦ «Новий» вул. Євгена Сверстюка, 11А Продам офісне приміщення у сучасному бізнес-центрі «Новий», розташованому лише за 3 хвилини...
$ 130 000
($2 435/м²)
Продаж приміщення бульвар Верховної ради 26. Під орендний бізнес (аптека, салон, кафе, медичні послуги та інші напрямки) Загальна площа 53.4м2...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom