$ 850 000
($1 500/м²)
Площа загальна:
Для отримання стабільного пасивного доходу. Фасадне приміщення. Центр Києва вул. Дмитріївська 69. Пропонується приміщення площею 567 кв.м. 300 кв. перший...
$ 175 000
($1 509/м²)
Продаж офісного приміщення в Новому Бізнес-центрі на вул. Костянтинівська, 75, метро Тараса Шевченка - 8 хвилин. Окремий офісний блок із...
$ 440 000
($2 418/м²)
ЖК Ярославів Град! Бульварно-Кудрявська (Воровського), 15А. Нежитлове приміщення з окремою вхідною групою та гарним і якісним ремонтом на 1 поверсі...
$ 250 000
($1 737/м²)
Продається медико-косметологічний центр на пр-т Лобановського 4 Просторе приміщення площею 144 м² з грамотним зонуванням на кабінети, стелі висотою 3...
$ 125 000
($2 605/м²)
Продаж приміщення Пропонуємо до продажу комерційне приміщення, розташоване у Дарницькому районі Києва за адресою вул. Ялтинська, 10/14. Це магазин площею...
$ 1 750 000
($6 035/м²)
Продаж унікального приміщення в самому центрі столиці. Загальна площа приміщення 290м2. Знаходиться на 16 поверсі в елітному ЖК "Бульвар Фонтанів"...
$ 110 000
($1 326/м²)
Представлено до продажу офісне приміщення 83м2 за адресою Івана Кудрі 36, Печерськ Приміщення правильної форми Три кабінети, ресепшн, санвузол Цокольний...
$ 787 000
($1 801/м²)
Продаж і Оренда комерційного приміщення без ремонту за адресою: вулиця Чернігівська, 8-Г, ЖК "Terracotta". Загальна площа - 436,8 кв.м. Вентиляція...
$ 315 000
($900/м²)
Продаж приміщення До продажу пропонується фасадне приміщення у сучасному житловому комплексі «Аквамарин», що відрізняється зручним розташуванням та чудовою транспортною розв'язкою...
$ 575 000
($1 997/м²)
Пропонуємо вам офісне приміщення площею 288 кв.м на вулиці Дружби Народів 14-16. Забезпечено ваше комфортне перебування з системою охорони, на...
$ 160 000
($1 546/м²)
Отличный, светлый офис на ул. Липская 9(Правительственный квартал). Первый этаж и цоколь, 110 м2, кухня, один отдельный кабинет и опен...
$ 465 000
($2 907/м²)
Вход без ступенек. Магазин для инвестиций. Свежий договор на три года. Арендная ставка Авроры 160тыс.гр. в месяц. Хорошая цена. Новый...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom