$ 720 000
($765/м²)
Площа загальна:
№ 31421 Продаж, окрема будівля, під інвестицію або вланий бізнес Оболонський район, вул. Автозаводська Загальна площа - 942 кв.м., Будівля...
$ 94 000
($1 045/м²)
№ 31352 Продаж нежитлового комерційного приміщення Оболонський район, Пріорка, вул. Макіївська 10-А Загальна площа - 90 кв.м. Підійде під магазин...
$ 107 000
($1 039/м²)
Пропонується продаж комерційного приміщення в Дарницькому районі, вул. Івана Дяченка, 20А (Бортничі) Площа 103 м² — чудове рішення для будь-якого...
$ 282 900
($1 258/м²)
Продаж комерційної нерухомості БЦ КАНЬОН, 225 м2 Адреса: м. Київ, вул. Ярославська 56а Призначення: Під офіс або комерційну діяльність Пропонується...
$ 333 600
($2 000/м²)
Центр, Золоті Ворота Адреса: вул. Гончара Олеся, 55 Центр, Золоті Ворота. «Царський будинок», побудований на початку ХХ століття. Приміщення з...
$ 340 000
($2 957/м²)
В продажу фасадне приміщення в ЖК Зелений Острів Адреса: вул. Ігоря Сікорського 1 Загальна площа: 115 м2 Переваги приміщення: ...
$ 1 500 000
($1 000/м²)
ПРИБУТКОВИЙ ГОТОВИЙ БІЗНЕС ПІД КЛЮЧ! Сучасне СТО повного циклу на власній землі 15 соток — всього 1200 м²! Шукаєте стабільний...
$ 795 000
($4 467/м²)
#8975 Є орендар, який сплачує 7000$ щомісяця Продаж офісного приміщення в центрі Києва, вул. Бульварно-Кудрявська, ЖК Ярославів Град, Фасад! вхід...
$ 310 000
($5 167/м²)
Іоана Павла 2 будинок 7 Магазин 60 м2 1й поверх, фасад, вітрини, окремий вхід, новий ремонт, висота стелі 3 метри...
$ 350 000
($2 574/м²)
Продається офісне приміщення в самому центрі столиці з відмінним розташуванням.Печерський район. Поряд фітнес-клуб "Царський".5-7 хв.до метро Печерська. Свіжий ремонт, автономне...
$ 165 000
($556/м²)
#31381 Продаж підвального приміщення за адресою вул. Межигірська, 25 загальною площею 297м² Використовується як студія танців. Приносить щомісячний дохід. З...
$ 360 000
($1 695/м²)
Київ, Філатова Академіка пров., 3/1 Сталінка; стіни: цегла; перекриття: залізобетон; поверховість: 5 транспорт: ст.М"Либідська", "Дружби Народів", "Палац Україна"; гарний стан...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom