$ 1 900 000
($1 793/м²)
Площа загальна:
Продається будівля! Пропонуємо на продаж приміщення загальною площею 1 060 м², розташоване на вул. Лук'янівська, в престижному районі Києва, всього...
$ 590 000
($2 049/м²)
Пропонуємо офісне приміщення площею 288 м² на вул. Дружби Народів, 14-16. Це унікальна пропозиція, що включає три поверхи з вражаючим...
$ 690 000
($615/м²)
Київ Подільский район. Окрема розташована будівля. Площа 1122 м² та ділянка 21 сотка. Два заїзди та виїзди. Власна закрита парковка...
$ 110 000
($2 145/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Продається цокольне приміщення на огородженій території багатоповерхового будинку (не ЖК) на Печерську. 7 хвилин від метро.Окремий...
$ 155 000
($2 584/м²)
Продається приміщення з євроремонтом у ЖК "Жемчужина Кадетського Гаю" — ваш новий простір для бізнесу! Адреса: вул. Федора Ернста, 16а...
$ 65 000
($834/м²)
Пропонуємо до Вашої уваги приміщення на Борщагівці, по вул. Василя Верховинця, 10. Чудове приміщення загальною площею 78 м2, 4 кабінета...
$ 360 000
($995/м²)
Пропонується унікальна можливість придбання приміщення за адресою: м. Київ, вул. Уманська, 35. Загальна площа 359, 4 м². Переваги приміщення: 12...
$ 219 000
($2 738/м²)
Продаж комерційного приміщення загальним метражем 80 м.кв. Об"єкт має два окремих приміщення, що межують сміжною стіною та мають окремі фасадні...
$ 655 000
($5 000/м²)
З РІЕЛТОРАМИ НЕ СПІВПРАЦЮЮ Пропонується в продаж офіс на вулиці Іоанна Павла II, 6/1. ЖК Бульвар Фонтанів Це не просто...
$ 199 000
($3 492/м²)
Пропонується прибуткове фасадне приміщення площею 57 м² на першій лінії в Голосіївському районі, у місці з високим пішохідним та автомобільним...
($4 075/м²)
Без комісії! Пропонується до продажу фасадне приміщення з чинним орендарем — Meest Express. Адреса: вул. Михайла Драгоманова, 11. Площа —...
($1 296/м²)
Продається нежитлове приміщення в Дарницькому районі, вул. А. Ахматової, 13. Загальна площа: 153,60 кв.м. Вартість: 199 000 $ Приміщення має...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom