$ 18 600
($703/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Однокімнатна квартира євро-студія 26,49 м2 у Києві, на вулиці Лугова 56-А, кв. 12, в клубному будинку ЖК Сонячний. Район Дарницький...
$ 175 900
($2 022/м²)
Пропонується простора двокімнатна квартира в ЖК «Новопечерська Вежа» на вул. Бойчука, 41-Б. Квартира розташована на 17 поверсі, з видом на...
$ 183 980
($2 706/м²)
Продам квартиру г.Киев Печерский район - 2 х комнатная, кирпичный дом, 4/5 этаж, ул.Институцкая 13а, элитный квартал, Печерские Липки, комнаты...
$ 145 000
($1 694/м²)
Продаю двокімнатну квартиру в будинку Бізнес-класу на Печерську, до станції метро Печерська-10хвилин пішки. ЖК «Панорама на Печерську», вул. Євгена Коновальця...
$ 273 000
($3 000/м²)
ЖК Taryan Towers Вул. Іоанна Павла 2, 12 площа - 91 м2 Висота стелі - 3м Кімнат - 2 Поверх...
$ 225 000
($2 923/м²)
Квартира в самому центрі міста, з приємним краєвидом. В квартирі виконаний високоякісний ремонт з коштовних матеріалів, квартира повністю мебльована для...
$ 190 000
($2 879/м²)
Продаж квартири, вул. Андрія Верхосмотра, ЖК Delmar, Печерський район Продаж двокімнатної квартири-студії в ЖК Delmar (вулиця Андрія Верхогляда 14а). Квартира-студія...
$ 600 000
Продаж 4к-квартири на вул. Тютюнника 39/2, ЖК TRIIINITY, 169 м² TRIIINITY - це третій проект девелоперської групи SEVEN HILLS, після...
$ 540 720
($3 501/м²)
Апартаменти в ЖК "Новопечерські Липки", 6 черга, будинок 17б. Квартира з просторим плануванням, великими кімнатами, двома санвузлами і панорамними вікнами...
$ 350 000
($2 917/м²)
Трьохкімнатна квартира площею 120 м2 в елітному ЖК "Новопечерські Липки". Євроремонт в класичному стилі, вбудована кухня, вітальня, спальня, дитяча кімната...
$ 210 000
($2 020/м²)
До Вашої уваги на продаж пропонується видова 4-кімнатна квартира на Оболонських Липкак в ЖК OASIS, пр-т Володимира Івасюка, 2Г (Героїв...
$ 82 000
($1 823/м²)
Продаж 1-кімнатної квартири з повністю виконаними чорновими роботами Віктора Некрасова вул. (Північно-Сирецька), 6 Будинок 5 ЖК Dibrova Park Подільський р-н...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom