$ 80 850
($1 100/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Власник продаю квартиру переулок Червиновський 5А, м.Київ (Оболонь, Приорка) 73.5 кв м дворівнева, п'ятий поверх Будинок після загальної реконструкції. ЦІНА...
$ 190 000
($1 793/м²)
Без комісії! Світла та простора трикімнатна квартира з панорамним видом на озеро Тельбін — ідеальний варіант для родини, яка цінує...
$ 120 000
($1 334/м²)
Продажа квартиры, ул. Калнишевского, Оболонь Продаж квартири вул. Калнишевського, Оболонь Пропонується на продаж чудова 3-кімнатна квартира площею 90 м², розташована...
$ 41 000
($1 172/м²)
Однокімнатна квартира на вулиці Балтійській, 3А ЖК "Навігатор" (будинок 3) Будинок зданий, заселений Можливе придбання за програмою "Є Оселя" або...
$ 82 000
($965/м²)
Генератор на ліфт, воду та опалення!! пропонується трикімнатна квартира в ЖК Welcome Home, поряд з станцією метро Харківська. Засклений до...
$ 79 300
($1 309/м²)
Найкраща пропозиція в сучасному ЖК "Terracotta " , чудова локація станція метро Вирлиця,Бориспільська ,Позняки ,Парк Партизанської слави в непосредній близькості...
$ 172 000
($2 000/м²)
Без %, Продаж двокімнатної квартири ЖК Nordica Residence, Нордіка, вул. Андрія Верхогляда 30, квартира у сучасному жк бізнес-класу у престижному...
$ 51 000
($1 394/м²)
Продам однокімнатну квартиру в ЖК «Патріотика», Будинок Синевир №23: * Квартира на 8 му поверсі. * Внески до кооперативу за...
$ 598 900
($7 130/м²)
ЖК Taryan Towers вул. Іоанна Павла II, будинок 12 2-кімнатна Поверх 19/31 Загальна площа - 84 м2 Вежа - II...
$ 160 000
($1 089/м²)
Продаж дворівневої квартири з ремонтом — Позняки, вул. Драгоманова, 17 Пропонується простора дворівнева квартира загальною площею 147 м², розташована у...
$ 260 000
($2 706/м²)
Без коміссії! Продам 2-х кімнатну, простору квартиру в самому ценрі столиці, поруч з Києво -Печерською Лаврою, по вулиці Лейпцизькій, 13а...
$ 105 000
($2 500/м²)
Причальна, 10, ЖК"Great", 13 будинок, комплекс комфорт-класу, розташований на Дніпровській набережній, уздовж берега Дніпра, підземний паркінг та власна інфраструктура, поруч...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom