$ 300 000
($3 847/м²)
Площа загальна:
Продаж комерційного приміщення з двома надійними орендарями — вигідна інвестиція! Пропонується чудове фасадне приміщення у прибутковому стані з уже діючими...
$ 91 000
($1 754/м²)
#3929 Пишіть, будь ласка, у Viber або Telegram Продам 2-кімнатну квартиру в центрі Києва, вул. Алмазова, 1, Печерськ Ідеальна пропозиція...
$ 750 000
($2 028/м²)
Центр міста, Бесарабка !!! метро "Палац Спорту" "Хрещатик". -Приміщення під представництво, офіс, навчальний заклад, або клініку. Окремий поверх 3/5, загальний...
$ 2 000 000
($1 822/м²)
Грушевського Михайла, нежитлове приміщення, н/підвал, 4 поверх., площа: 1 098,0 кв.м; Підвальне приміщення: яке знаходиться в самому серці Києва дизайнерський ремонт...
$ 23 450
($42/м²)
#9642 БЦ Гулівер розташований у центрі культурної, історичної та бізнес-частини столиці, багатофункціональний комплекс Gulliver складається з бізнес-центру класу «А» (дві...
$ 3 000 000
($6 000/м²)
Нежитлове приміщення в МФК Metropole Технічні характеристики приміщення : Загальна площа приміщення - 350,0 м2 Загальна площа тераси - 150,0...
$ 310 000
($5 167/м²)
Іоана Павла 2 будинок 7 Магазин 60 м2 1й поверх, фасад, вітрини, окремий вхід, новий ремонт, висота стелі 3 метри...
$ 650 000
($5 964/м²)
#27835 Продаж стильного офісу, ЖК Tetris Hall, вул. Федорова, 2-А. Приміщення складається із трьох кімнат. Кабінет директора, переговорка, опен спейс...
$ 2 238 000
($3 000/м²)
Пропонується до продажу фасадне нежитлове приміщення загальною площей 746 м2. 1-й (253 м2) та 2-й ( 458 м2) поверхи, два...
$ 490 000
($1 940/м²)
Продаж Панорамний офіс із захоплюючим краєвидом в серці міста! Характеристики офісу: Локація: Кловський узвіз, 7 БЦ Carnegie Tower, 33-й поверх...
$ 59 500
($1 488/м²)
Продаж приміщення - квартири з сучасним дизайнерським ремонтом площею 40м² з окремим входом на першому поверсі Клубного будинку «ШИРМА Club»...
$ 1 000
($1/м²)
Продажа административного здания, Тверской Тупик 4 Готовый арендный бизнес 7 этажей, большой паркинг. Первые 4 этажа офисы (музыкальные студии) На...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom