$ 442 800
($4 100/м²)
Площа загальна:
#28013 Продажа коммерческого помещения в ЖК "Новопечерские Липки" - 8 очередь, 6-й дом. Общая площадь - 108,10m2. Помещение на первом...
$ 939 200
($4 004/м²)
Пропонується до продажу нежитлове приміщення в ЖК Новопечерські Липки (вхід з двору 16 будинка) по вул. Андрія Верхогляда 16, площею...
$ 571 400
($5 013/м²)
Ексклюзивний офіс з терасою в TARYAN TOWERS створіть свій простір у серці Києва! Характеристики офісу: Розташування: житловий комплекс TARYAN TOWERS...
$ 900 000
($6 000/м²)
Пропонується на продаж екслюзивний офіс площею 155м2 з двома терасами загальною площею 200м2 з дизайнерським ремонтом. Офіс розташований на 30...
$ 145 000
($2 458/м²)
Продаж нежитлового приміщення на 2 кімнати, 1-й поверх, площа 59,0 кв.м. Зараз в приміщення здано в оренду - салон квітів...
$ 199 000
($3 492/м²)
Пропонується прибуткове фасадне приміщення площею 57 м² на першій лінії в Голосіївському районі, у місці з високим пішохідним та автомобільним...
$ 288 000
($5 237/м²)
Фасадне нежитлове приміщення в престижному новому ЖК Кардінал, вул. Тютюнника, Печерського району. Окремий фасадний вхід, панорамні вікна. Планування: великий кабінет...
$ 265 000
($2 039/м²)
Пропонується в оренду Офіс/Приміщення вільного призначення (130м2) у ЖК "Авеню 14-16". бул. Дружби Народів 14-16, Печерський район. Приміщення з орендарем...
$ 35 000
($1 167/м²)
Продаж цокольного з вікнами офісного приміщення в центрі Києва з дизайнерським ремонтом площею 30,0 кв.м, з використанням натуральних, якісних матеріалів...
$ 350 000
($2 109/м²)
Печерський район Вул. Джона Маккейна, 42 Власник ФОП 3 Приміщення 166 м, НФ На першому поверсі, в одному рівні Окремий...
$ 3 500 000
($2 917/м²)
Продаж нежитлової будівлі під реконструкцію з земельною ділянкою вул. Липська, м. Київ Площа землі: 0,15 га, призначення: 03.10 Для будівництва...
$ 142 000
($2 536/м²)
Пропонується на продаж абсолютно новий офіс у БЦ Кадорр. Площа офісу 56м2, офіс розрахований на 13 осіб. Планування: великий опенспейс...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom