$ 35 000
($438/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Пропонуємо до вашої уваги домоволодіння в Новій Дофінівці, Лиманському (Комінтернівському) районі Одеської області. Цей об'єкт з ракушняка розташований на вулиці...
$ 55 000
($524/м²)
Таунхаус з мансардним поверхом, розташований в Іллічівці (Іллічанка), по вулиці Садовій, у межах селища Котовського. Загальна площа 120 м2, житлова...
$ 15 000
($429/м²)
Будинок та земельна ділянка Загальна площа будинку 35 м кв Ділянка 11 соток Комунікації світло, газ поруч, опалення пічне Будинок...
$ 50 000
($1 000/м²)
Продається дача на причалі № 122 у районі Совіньйона-3. ДК Відрада. Невеликий будиночок 50 кв.м на два поверхи: 3 кімнати...
$ 400 000
($1 600/м²)
Будинок у Совіньйоні нової сучасної будівлі заг. пл. 250 м. У будівництві будинку використані лише якісні, сертифіковані перевірені десятиліттями матеріали...
$ 220 000
($648/м²)
Пропонується до продажу будинок у Дайберзі на 10 сотках. Знаходиться на закритій території, що охороняється. Вулиця забудована. Будинок складається з...
$ 10 000
($200/м²)
Продам будинок в Кубанці! Розташований недалеко від селища Котовського, за 30 хвилин їзди! Транспортне сполучення: ходить маршрутне таксі 3 рази...
$ 370 000
($1 234/м²)
Двоповерховий будинок у Фонтанці-2. Продумане планування, якісний ремонт. На першому поверсі кухня з виходом на терасу, простора зала з каміном...
$ 700 000
($1 191/м²)
Продам новий, великий, гарний будинок на березі моря. Будинок знаходиться у Фонтанці (Сосновий берег) - під внутрішні оздоблювальні роботи (вільне...
$ 109 000
($872/м²)
Червоний Хутір. Будинок розташований у центрі селища на вул. Центральний. Таун – хаус 2 поверхи загальною площею 125 м. На...
$ 80 000
($1 778/м²)
Унікальна пропозиція на ринку нерухомості! Представляємо вам затишний та стильний капітальний будинок у Фонтанському районі, розташований на вулиці Патріотичній. Цей...
$ 330 000
($1 108/м²)
Продається просторий трирівневий будинок нової будівлі 298 кв. м. із частковим ремонтом на 10 сотках. Будинок розташований на одній із...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom