$ 110 000
($1 100/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продається сучасний таунхаус у Царському селі. Будівля з червоної цеглини. Площа 100 кв.м.+20 кв.м. горищний рівень. Фасадні роботи виконані у...
$ 76 990
($794/м²)
Таунхаус на закритій території у центрі Червоного Хутора. У будівництві використовувалися якісні матеріали. Стан від будівельників. Зроблено розведення всіх комунікацій...
$ 97 060
($943/м²)
$ 62 000
($795/м²)
Продається таун-хаус 78 кв. м. з частковим ремонтом в ЖМ Зелений Гай. Ділянка 1,39 сотки. Поруч ЖМ Совіньйон, море, кафе...
$ 120 000
($256/м²)
Продається будинок для великої родини чи під бізнес! В одному з найбільш популярних районів Одеси (Чорноморка-Лиманка). 10 соток земельна ділянка...
$ 20 000
($191/м²)
Двоповерховий будинок у с. Мале для комфортного життя та відпочинку у будь-яку пору року. З усіма зручностями: санвузол, своя артезіанська...
$ 5 000
($167/м²)
Скромна компактна дачка для відпочинку у Христинівці. Зручний під'їзд. Зовнішній розмір будинку 5∗6 м. Будиночок не старий, з маленькою грубкою-буржуйкою...
$ 15 000
($198/м²)
Будинок для втілення дизайнерських фантазій. Два рівні з терасою! Дуже добре місце, недалеко від виїзду. Обгороджений добротним парканом. Доглянута ділянка...
$ 345 000
($1 046/м²)
Капітальний будинок з ремонтом на доглянутій ділянці, побудований з черепашника, утеплений та облицьований керамічною плиткою. Вікна-п'ятикамерний профіль зі світловідбивним...
($1 622/м²)
У продажу будинок на 4 сотках землі в котеджному містечку Світлий Совіньйон. У будинку: кухня-вітальня, 2 окремі спальні, санвузол, топкова...
$ 375 000
($2 315/м²)
Бажаєте збудувати свій ідеальний будинок на ділянці мрії? У нас для вас чудова пропозиція! Продається ділянка загальною площею 12.4 сотки...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom