$ 25 000
($287/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Пропонується до продажу будинок в селі Кремидівка. Міцний будинок в чистому житловому стані, є санвузол. Великий заасфальтований двір з хозпостройками:...
$ 45 000
На ділянці 12 соток на фасаді Київської траси знаходиться двоповерхова будівля 200 кв.м. На першому поверсі два бокси по 50...
$ 345 000
($1 046/м²)
Капітальний будинок з ремонтом на доглянутій ділянці, побудований з черепашника, утеплений та облицьований керамічною плиткою. Вікна-п'ятикамерний профіль зі світловідбивним...
$ 100 000
($800/м²)
Продам таун-хаус у Совіньйоні. До моря 10 хв. пішки. Загальна площа 120 кв. м. Стан під чистове оздоблення. Фасад буде...
($179/м²)
Пропонуємо до продажу ділянку з незавершеною будовою у мальовничому районі Фонтанки. Відмінне місце для будівництва заміського будинку чи дачі! Ділянка...
$ 30 000
($300/м²)
ділянка 6 соток з недобудованим будинком, фруктовим садом, перший поверх перекритий з/б панелями Спокійне тихе місце! Поспішайте, доки не забрали!...
$ 170 000
($1 308/м²)
У продажу будинок поблизу Чорноморська у безпосередньой близкості до моря. Два поверхи загальна площа 130 м кв.Побудований з кримського черепашника...
$ 645 000
($2 150/м²)
Продам дорогий двоповерховий будинок 300 кв.м. на 10 сотках у Совіньйоні. Якісний ремонт виконаний у стилі Неокласики. Всі меблі та...
$ 800 000
($1 924/м²)
Продам будинок в Совиньоні. Загальна площа 416 кв. м. У будинку розташовані: кухня – вітальня 72 кв. м., 4 спальні...
$ 156 000
($1 076/м²)
Продам будинок у СК Авангард-2. Загальна площа 145 кв. м. У будинку розташовані: 3 спальні, 2 санвузли, кухня - студія...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom