$ 36 000
($300/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Будинок з підвалом та документами. 2000-х років будівництва S 120 кв.м., стан від будівельників з гарним плануванням. На 1 поверсі...
$ 98 000
($392/м²)
Пропонується до продажу великий будинок в Усатовому для великої родини. Будинок на два рівні, міцний, добротно збудований. Усередині чотири окремі...
$ 255 000
($1 500/м²)
Пропонується до продажу добротний будинок у хорошому районі, на тихій вулиці. Поруч чудова інфраструктура - ресторани, кафе, магазини, розважальні заклади...
$ 5 000
($334/м²)
Представляємо вам відмінну пропозицію - дача з Візірки, ідеальне місце для тих, хто хоче насолодитися спокоєм і красою природи, далеко...
$ 44 000
($636/м²)
У продажу чудовий міцний будинок в Усатовому! Переваги: є вся документація, яка гарантує швидку та без проблемну угоду! Будинок 80-х...
$ 135 000
($1 286/м²)
Продам дуже якісний теплий, затишний будинок 105 кв. м. з кримського черепашника на 2 сотках землі. Будинок 2 поверхи, 2...
$ 185 000
($1 542/м²)
Продам новий будинок в ЖМ Люстдорф. Загальна площа будинку 120 кв. м. Виконано ремонт у світлих тонах. Ділянка 1,32 сотки...
$ 90 000
($900/м²)
Пропонується до продажу красивий сучасний будинок, розташований в центрі НАТІ на затишній тихій вулиці. Продумане планування, три світлі окремі кімнати...
$ 20 000
($477/м²)
Пропонується до продажу земельна ділянка площею 12 соток з будинок під капітальний ремонт на широкій асфальтованій вулиці в Усатово. Є...
$ 70 000
($584/м²)
Затишний будинок 2015 року. Розташований у сучасному житловому масиві на асфальтовій вулиці. У будинку два рівні. На першому поверсі –...
$ 11 300
($492/м²)
Дача у найближчому передмісті Одеси – Світле (Старі дачі). Ділянка 6 соток обгороджена новим парканом. У будинку 1 кімната і...
$ 35 000
($229/м²)
Пропонується до продажу великий добротний будинок у затребуваному районі міста Біляївка. Знаходиться поряд із центром, в районі лікарні. У будинку...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom