$ 185 000
($1 970/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
В продаже трёх комнатная квартира 94 м2, в стоимость входит два парко места и кладовка 10м2 . Жилой комплекс «Пространство...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom