$ 125 000
($1 250/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Пропонуємо до вашої уваги таунхаус в Лісках ( Лиманський район). Це відмінна пропозиція на ринку нерухомості, унікальна архітектура, закрита територія...
$ 370 000
($949/м²)
Пропонується до продажу шикарний добротний будинок у центрі с. Фонтанки. Прекрасне сучасне планування будинку, а також облаштований та облагороджений двір...
$ 65 000
($680/м²)
Продам котедж загальною площею 95,6 кв. м. в Чорноморці - 2. Три рівні. На першому: кухня - студія, санвузол. На...
$ 18 000
($220/м²)
Права сторона Алтестово. Хороший 2-х поверховий будинок з видом на лиман, фанерований силікатною цеглою, 4 кімнати, світло, вода в будинку...
$ 160 000
($386/м²)
Продам новий будинок у Фонтанці! Будинок повністю готовий для проживання, в кімнатах зроблений капітальний ремонт, санвузол поєднаний та облицьований кахельною...
$ 3 500
($117/м²)
Продам дачу в Старих Шомполах. Будинок збудований з ракушняка, оштукатурений, усередині виконана шпаклівка стін з фарбуванням. Усередині будинку є вихід...
$ 8 000
($94/м²)
Запропоновано до продажу затишний, капітальний будинок - дача в садовому кооперативі "Дорожник", село Калиновка, Комінтерновського району. На березі Тилігульського лиману...
Велика ділянка землі для різних видів діяльності. Варіант для любителів заміського відпочинку та сільського життя Ідеально підходить для тих, хто...
$ 25 000
($250/м²)
Продам капітальний будинок з ремонтом за 60 км від Одеси в с. Донська Балка. Просторий будинок – 100 квадратних метра...
$ 9 000
($129/м²)
Продам будинок під оздоблювальні роботи на ділянці 7 соток у селі Іванове (Свердлове). Водопровід та електрику підведено на ділянку, газ...
$ 3 760 000
($1 880/м²)
Будинок - палац у Совіньйоні, вул. Центральна. Загальна площа 2000 кв. м. Ділянка 25 соток. Гараж – 100 кв. м...
($1 000/м²)
Пропонуємо придбати будинок у Царському селі -2 на 6 сотках землі. Збудований для себе. На першому поверсі: кухня-студія з виходом...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom