$ 200 000
($1 082/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продам будинок в Центрі Червоного Хутора. Загальна площа 185 кв. м. У будинку розташовані: кухня - вітальня, кабінет, 3 спальні...
$ 8 000
($239/м²)
Частина будинку 1/4 зі своїм подвір'ям у Новій Ковалівці. 2 великі кімнати з високими стелями і веранда. Електрика та водопровід...
$ 150 000
($625/м²)
Продаж будинку в Красноселці. Одноповерховий, просторий на ділянці 10 соток . Ділянка з видом на озеро. У будинку - 3...
$ 45 000
($469/м²)
Для тих, хто хоче жити в передмісті, продається таун-хаус в 7 км від Одеси. 3 рівні, 96 кв.м. 1 рівень:...
$ 320 000
($1 392/м²)
Продам будинок в елітному поселенні Совіньон-2. Загальна площа 230 кв. м. Побудований з газобетону, утеплений мінватою, дах - м'яка черепиця...
$ 185 000
($617/м²)
Затока станція Нагірна СК "Авангард". Ділянка площею 4,6 сотки. До моря з розкішним широким пляжем 500 м (5 хвилин пішки)...
$ 155 000
($1 132/м²)
Продам відмінний будинок в Люстдорфі!!! Новий, сучасний з продуманою зручною плануванням. 2 поверхи 135 кв. м., 4,2 сотки землі. Стан...
$ 300 000
($1 605/м²)
Пропонуємо придбати сучасний, якісний двоповерховий будинок на території елітного, охороняємого поселення Совіньйон - 2. Загальна площа - 187 кв.м. Натуральна...
$ 116 100
($915/м²)
Дуплекс 127 кв. м. у ЖМ Совіньйон. Стан від будівельників. Зручне, продумане планування. На першому поверсі: велика кухня-студія з виходом...
($314/м²)
Пропозиція лише для активних та амбіційних! Інвестуйте у майбутнє! Клубний будинок. Привілеї обраних… Цоколь + 1 поверх. За проектом 4-поверховий...
$ 65 000
($518/м²)
Продам розкішне садибу на березі лиману у Чеботаревці. Перший ряд з панорамним видом на околиці! Мальовничий і екологічно чистий кооператив...
$ 25 000
($167/м²)
Незавершенное строение напротив воинской части. Коммуникации подведены. Гос.акт на землю. Звоните!!!...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom