$ 49 000
($438/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продається будинок 112 кв.м. з 2 входами в с. Бурлача Балка Будинок якісно побудований з черепиці У будинку 5 кімнат...
$ 210 000
($1 035/м²)
Продам 3-х рівневий будинок в Совіньйоне, 203 кв.м. Новий будинок, побудований у 2016 році. Будували для себе. Зовнішнє оздоблення ...
$ 850 000
($1 063/м²)
Готельний комплекс, який складається з трьохповерхової готелю в 700 квадратних метрів та ресторану в 100 квадратних метрів. Тут є 3...
$ 400 000
($572/м²)
Двоповерховий будинок в Совіньйоне 1. 4 рівні, висота стелі 3 метри, матеріал будівництва черепиця. Загальна площа, включаючи цокольний поверх і...
Продаю 3-х рівневий будинок в Совіньйоне, 203 кв.м. Новий будинок, побудований у 2016 році. Будували для себе. Зовнішнє оздоблення ...
$ 150 000
($255/м²)
Пропозиція для бізнесу та підприємливих! Для сміливих та амбіційних! Відмінний варіант для інвестицій! Недобудований малоквартирний будинок. Цоколь + 1 поверх...
$ 6 000
($120/м²)
Станція ПЕРЕМОГИ, недалеко від с. Світле. Міцний будинок з білим цегляним облицюванням, є великий підвал і капітальна літня кухня, своя...
$ 169 500
($522/м²)
Доглянений 3-х поверховий цегляний будинок на Золотій Гірці. До моря пішки 10 хвилин. Будівництво 2000 року. 5 окремих кімнат. З...
$ 35 000
($1 042/м²)
Продам ділянку площею 6 соток зі стареньким будиночком в місті Чорноморськ (колишній Іллічівськ). Ділянка розміром 20 на 30 метрів, будиночок...
$ 600 000
($1 539/м²)
Зручний трирівневий будинок, розташований на охороняємій території Совиньону. Площа 270 кв.м. Функціональне планування. На першому рівні - кухня-студія 25 кв.м....
$ 20 000
($417/м²)
Продається будинок в с. Кремідівка в центрі села. Будинок одноповерховий-3 кімнати та кухня, ванна кімната. Вікна металопластикові, стан кімнат житловий...