$ 210 000
($914/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Дуплекс в Совіньйоні, Морський проспект - відмінний варіант для комфортного життя біля моря! Будинок розташований на ділянці 2,5 сотки, введений...
$ 14 000
($214/м²)
Продам будинок за 30 км від Одеси, 25 хвилин їхати Київською трасою. Три кімнати, кухня 13м2, передпокій 11м2, житловий стан...
$ 23 000
($215/м²)
Пропонується до продажу просторий та затишний будинок, розташований за 30 км від Одеси/с. Вигода! Будинок збудований з ракушняка, є ділянка...
($91/м²)
Не проґавте вигідну пропозицію, у с. Вигода Одеської області, за 35 км від Одеси продається капітальний будинок 154,2 м2. Будинок...
$ 16 500
($110/м²)
Настала весна! Хочеться відпочити від міського галасу? Пропонується до продажу міцна дача 150 кв.м. на земельній ділянці 10 соток за...
$ 32 500
($695/м²)
Пропонується до продажу затишний будинок у найближчому передмісті Одеси з ділянкою землі 21 сотка. Будинок складається з трьох спалень, кухні...
$ 27 000
($225/м²)
Представляємо вашій увазі капітальний будинок в Буяліці. Цей чудовий капітальний будинок з ракушняка, площею 120 кв.м, розташований на 7 сотках...
$ 195 200
($1 491/м²)
Продам просторий капітальний будинок в с. Латівка з ремонтом. Два поверхи, 130 м2, газ, світло, вода все в будинку. Перший...
$ 35 000
($350/м²)
Продам новий котедж екологічної енергоефективної конструкції. З мінімальними витратами на опалення та кондиціонування. Зручне розташування у курортній морській зоні неподалік...
$ 14 500
($242/м²)
Будинок у мальовничому селищі Любопіль чекає на свого нового власника! Це ідеальне місце для тих, хто цінує комфорт та затишок...
$ 420 000
($700/м²)
Розкішний особняк 600 кв. м. з видом на море в Совіньйоні - 1. Розташований на ділянці 10 соток, на зеленій...
$ 125 000
($1 069/м²)
Будинок з видом на море на Кароліно-Бугазі! Можна розглянути під міні-готель! Ділянка 12 соток з численними зеленими насадженнями всередині та...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom