$ 10 000
($226/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Пропонується до продажу два житлові будинки на ділянці 34 сотки. Будинок 90-х років побудови з пічним опаленням, чистий, можна зайти...
$ 28 500
($238/м²)
Двохрівневий будинок у чудовому кооперативі, всього за кілька кроків від центру. На першому поверсі розташована простора кухня-вітальня з виходом у...
$ 11 300
($201/м²)
Житловий міцний будинок в затишному та комфортному м. Біляївка за ціною кімнати в комуні. У дворі є ще невеликий будинок...
$ 388 000
($1 109/м²)
Продається двоповерховий будинок сучасної споруди, в екологічно чистому, тихому районі, за 5 хв їзди від міста. Район Золотої гірки ...
$ 25 000
($358/м²)
Незавершений будинок на ділянці з прудом в центрі с. Великий Дальник Будинок загальною площею близько 70 кв.м, двоповерховий. На 1-му...
$ 16 000
($301/м²)
Представляємо вам унікальну можливість стати володарем міцного будинку всього за 500 метрів від каналу, сполученого з мальовничою річкою Турунчук у...
$ 21 000
($420/м²)
На ділянці площею 35 соток розташований старий будинок, який чекає на свого нового власника для реконструкції. Зручний під'їзд, тверде покриття...
$ 89 000
($742/м²)
Час збуватися мріям! Пропонується до продажу двоповерховий будинок у с.Нерубайське. 120кв.м. суцільного комфорту і затишку. У будинку на першому поверсі...
$ 110 000
($741/м²)
NORDVILLE – таунхауси на Золотій гірці! Новий рівень заміського життя в межах міста! Без комісії для покупця! Сучасне будівництво з...
$ 55 000
($874/м²)
Продам будинок-дачу на березі моря! Двоповерховий будинок знаходиться у закритому дачному кооперативі. Будинок із сендвіч панелей. У користуванні є 2...
$ 20 000
($225/м²)
Будинок в Болгарці, розташований на ділянці 22 сотки в першій лінії від лиману - прямо з ділянки відкривається панорамний вид...
$ 15 000
($250/м²)
У продажу двоповерховий будинок у селі Кошари з видом на Тилігульський лиман Будинок розташований у мальовничому місці, звідки відкривається чудовий...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom