$ 60 000
($400/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Хороша ціна на Садибу в с.Нерубайське-НАТІ! Пропонується до продажу двоповерховий будинок 150м2 на 4 кімнати, розташований за 20 хвилин ходьби...
$ 100 000
($418/м²)
Продається двоповерховий будинок у мальовничому Овідіополі, розташований неподалік від лиману. Цей будинок - ідеальний вибір для великої родини, оскільки має...
$ 5 000
($79/м²)
Пропонується до продажу будинок в селі Мале. Розташована на 6 сотках землі, ділянка правильної форми. Державний акт на землю. Документи...
$ 32 000
($247/м²)
Пропонується до продажу хороший міцний 2-х поверховий будинок в Світлому. Будинок утеплений, зроблена хороша косметика. Всі зручності в будинку: санвузол...
$ 38 000
($464/м²)
У продажу капітальний будинок у Малодолинському. Чудова локація, центр села. Будинок із цегли, три кімнати. Стан під ремонт, але можна...
$ 16 000
($354/м²)
Будинок в Овідіополі за вигідною ціною. Розташований на 8 сотках землі. Будинок газифікований, є все комунікаціями: газ, вода, світло, вигрібна...
$ 30 000
($334/м²)
Два курені на першій лінії від лиману-місце де відпочинок починається з виду на воду та тиші навколо. Ідеальний варіант для...
$ 105 000
($525/м²)
Новий будинок - 200 м², 2 поверхи! Сучасний будинок може від будівельників, з можливістю завершити ремонт під себе. ✅ Площа:...
$ 7 000
($61/м²)
У продажу ділянка площею 12 соток на березі Тилігульського лиману, в Лиманському (Комінтернівському) районі, між селами Любопіль та Кошари, СМ...
($200/м²)
Добротний будинок на 39 сотках у передмісті Одеси, за 15 км. від міста. Будинок 2018 року споруди, великий, підходить для...
$ 22 500
($235/м²)
Пропонуємо вам вигідну пропозицію - будинок з видом на лиман в одному з найживописніших куточків Одеської області. Це прекрасне місце...
($277/м²)
Пропонується до продажу будинок нової будівлі з ракушняку. Усередині три кімнати, кухня з виходом на терасу. Плити перекриття дозволяють облаштувати...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom