$ 47 000
($735/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Прекрасна трьохкімнатна квартира, розташована на вулиці Бочарова генерала в топовій зоні Котовського району, пропонує унікальні можливості для життя, відпочинку та...
$ 42 000
($600/м²)
3-комн.спецпроект, Бугаївська / Середня, 70 кв.м., кімнати 18+15+12, дві роздільні та одна прохідна, всі вікна у двір. Будинок термоізольований, опалення...
СМАРАГДОВЕ МІСТО
$ 86 000
($672/м²)
Продам простору дворівневу квартиру з ремонтом на вул. Ак. Сахарова. Загальна площа – 128 м2, простора кухня-їдальня – 20 м2...
$ 87 000
($926/м²)
Представляємо вашій увазі унікальну пропозицію на ринку нерухомості - простора трикімнатна квартира площею 94 квадратні метри в новому житловому комплексі...
БІЛИЙ ПАРУС
$ 180 000
($1 375/м²)
Продається 3-кімнатна квартира в ЖК «Білий вітрило» з видом на море. Простора вітальня, кухня та дві окремі спальні. Класичний ремонт...
$ 68 000
($582/м²)
Підходить під ПРОГРАМИ! 3-кімнатна квартира в цегляному спецпроекті на Черемхах. Квартира 2-х стороння, дві лоджії, велика кухня, а найважливіше, що...
ФОНТАН
$ 85 000
($924/м²)
Продається простора трикімнатна квартира з капітальним ремонтом на вулиці Макаренко. Престижне місце поруч з морем на перетині вулиць Макаренко та...
$ 45 000
($790/м²)
Пропонуємо З-кімнатну квартиру в Приморському районі міста з чудовим, правильним планування! Надійний цегляний будинок на Середньофонтанській із тихим двором всередині...
$ 52 800
($852/м²)
Продається 3-кімнатна квартира . Пропонуємо вашій увазі велику та простору 3-кімнатну квартиру на Черемушках. Загальна площа складає 62 квадратних метрів...
REAL PARK
$ 116 000
($1 301/м²)
Простора трикімнатна квартира з готовим ремонтом у престижному житловому комплексі "Реал Парк" від СК Стікон! Це єдина пропозиція у цьому...
$ 75 000
($1 120/м²)
Простора 3-кімнатна квартира в престижному районі Одеси, на четвертій станції Великого Фонтану. Цей спецпроект, що включає будинок з газифікацією, пропонує...