Сі Вью (Sea View)
$ 55 000
($809/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Квартира з дійсно чудовим видом на море з кожної кімнати! І це четвертий поверх! Правильне планування на 68м2, коли обидві...
$ 47 000
($1 234/м²)
Квартира в серці Аркадії, ЖК Sea View! Новий житловий комплекс на Гагарінському плато. 1 секція з прямим видом моря, у...
$ 56 810
($1 235/м²)
Чотири 25-поверхові житлові будинки по вул. Гагарінське плато, 4 розташовані в мальовничій частині міста біля морського узбережжя, поблизу від...
$ 62 490
($981/м²)
Новий житловий комплекс на Гагарінському плато. У будинку повна автономія, дахова котельня, закрита охоронювана територія, підземний паркінг, дитячі та спортивні...
$ 82 110
($1 190/м²)
ЖК Sea View це: Чотири 25-поверхові житлові будинки по вул. Гагарінське плато, 4 розташовані в мальовничій частині міста біля морського...
$ 48 000
($1 192/м²)
Новий сучасний будинок на Гагарінському плато від ЗК Будова. Правильне планування квартири, загальна площа 40,3 м. Будинок розташований в курортній...
$ 74 495
($1 177/м²)
Новий сучасний будинок на Гагарінському Плато від СК Будова. Будинок розташований у курортній зоні біля моря, далеко від шуму міського...
$ 81 310
($1 175/м²)
$ 81 991
($1 189/м²)
$ 81 075
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom