$ 19 000
($816/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
У продажу кімната в комунальній квартирі в Історичному центрі міста, на вул. Рішельєвська / Базарна. Простора площа 23,3 кв.м і...
ПРОСТІР НА РИШЕЛЬЄВСЬКІЙ
$ 81 990
($2 253/м²)
Продам 1-кімнатну квартиру в новому будинку преміум класу на Рішельєвській. Будинок-бутік розташований в центрі Одеси, побудований і відновлений в стилі...
$ 70 000
($761/м²)
Продам готовий бізнес в самому центрі - Рішільєвська кут Грецької. Топова локація - Оперний театр та Дерибасівська за 2 хвилини...
$ 180 000
($1 652/м²)
Рідкісна пропозиція в самому центрі Одеси. Пропонується гарна квартира у сталінці. Розташована на комфортному четвертомуповерсі . Ідеальна локація Рішельєвська/Базарна. Оптимальний...
$ 12 500
($569/м²)
У продажу кімната в комуні на Рішельєвській / Буніна. Кімната поділена на дві невеликі кімнати. У кожній із них є...
$ 93 660
($2 100/м²)
У продажу будинок-бутік в історичному центрі міста на вул. Рішельєвська. Будинок з реставрацією фасаду часів Вікторіанського Бароко 1893 р. Усього...
$ 30 000
($754/м²)
У продажу 2 окремі кімнати на Рішельєвській/Базарній. Міцний будинок, мармурова сходи. Квартира двостороння. На фасад кімната з балконом і з...
$ 117 195
($1 950/м²)
У продажу будинок-бутік в історичному центрі міста на вул. Рішельєвська. Будинок з реставрацією фасаду часів Вікторіанського Бароко 1893 року. Всього...
$ 74 800
($2 000/м²)
$ 85 380
($2 302/м²)
У продажі будинок-бутік в історичному центрі міста на вул. Рішельєвська. Будинок з реставрацією фасаду часів Вікторіанського Бароко 1893 р. Усього...
$ 65 000
($1 016/м²)
Продається трикімнатна квартира на вул. Рішельєвська. Дві окремі кімнати та кухня. Виконаний класичний ремонт. На підлозі плитка та ламінат. Автономне...