УСПІХ
$ 74 000
($1 322/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Квартира з видом на море у цегляному спецпроекті ЖК «Успіх» 2013 року на Таїрова. У продажу однокімнатна квартира з ремонтом...
$ 24 700
($714/м²)
У продажу 1 кімнатна квартира на проспекті Небесної Сотні/Таїрово! По плануванню: окрема кухня, простора кімната з виходом, а балкон і...
$ 68 000
($1 334/м²)
Продам простору 1-кімн квартиру в хорошому будинку - центр Таїрова, ЖК Успіх. Відмінне розташування будинку: - через дорогу ТРЦ Сіті...
МАРШАЛ-СІТІ
$ 87 000
($1 079/м²)
Продається трикімнатна квартира 80,7 кв. м. Ліквідна ціна в ЖК Маршал Сіті Квартира з якісним ремонтом, три окремі кімнати, кухня...
$ 60 000
($896/м²)
Продається квартира в цегляному будинку Небесної Сотні на вул. Левітана, подалі від дороги, на середньому поверсі. 3 окремі кімнати, лоджія...
АКВАРЕЛЬ-2
$ 40 000
($1 539/м²)
Найкраща цінова пропозиція на 1 кімнатну смарт-квартиру в ЖК "Акварель-2". пр. Маршала Жукова / вул. Перлинна У квартирі виконано сучасний...
$ 57 000
($935/м²)
Пропонуємо до Вашої уваги трикімнатну квартиру на Таїрове Сіті центр. Ремонт виконано на 90% Нова вбудована кухня. Окремий вхід. Сухий...
Найкраща цінова пропозиція на 1-кімнатну смарт-квартиру в ЖК "Акварель-2" на проспекті Маршала Жукова / вулиці Перлинна. Квартира з сучасним євроремонтом...
КАЛЕЙДОСКОП
$ 54 400
($1 098/м²)
ЖК «Калейдоскоп» - сучасний семиповерховий клубний будинок, створений для комфортного та щасливого життя. Закрита територія, двір без машин, підземний паркінг...
$ 30 000
($853/м²)
Пропонуємо придбати однокімнатну квартиру на Таїрова, в клубному малоповерховому будинку Калейдоскоп. У кожній квартирі буде встановлено двоконтурний котел. Закрита територія...
$ 62 000
($969/м²)
Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира, яка розташована на комфортному 3 поверсі 5-поверхового будинку. Проект "московський". Загальна площа – 64 м²...
$ 58 000
($811/м²)
У продажу найліквідніша 3 кімнатна квартира в ЖК "Акварель-2" Загальною площею -71 Будинок зданий. Стан квартири від будівельників. Встановлено енергозберігаючі...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom