ITOWN (АЙТАУН)
$ 55 000
($1 834/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Студія 30 м² в ЖК iTown Продається затишна студія площею 30 м на комфортному 3 поверсі. Квартира з сучасним євроремонтом...
КЛАБ МАРИН
$ 159 000
($1 767/м²)
До продажу пропонується двоповерховий таун-хаус на Дачі Ковалевського. Правильне, функціональне планування: на 1 поверсі кухня-студія, вітальня, санвузол, на 2 поверсі...
АКВАРЕЛЬ-2
$ 23 000
($947/м²)
Пропонуємо Вам унікальну можливість стати власником чудової 1-кімнатної квартири в ЖК Акварель 2 на Таирово. Цей житловий комплекс славиться не...
АВІНЬЙОН
$ 65 000
($1 343/м²)
Пропонується до продажу 1 кімнатна квартира в ЖК Авіньйон, новий клубний будинок на Дачі Ковалевського. Квартира загальною площею 48.4 м...
$ 30 500
($1 017/м²)
Пропонується до продажу 1-к квартира в історичному центрі міста в міцному будинку. Великий, чистий двір. Стелі 4 м, стіни 70...
COSTA FONTANA
$ 350 000
($2 469/м²)
Пропонується до продажу міні-готель на 5 номерів у ЖК "COSTA FONTANA". Загальна площа 142 м, 5 окремих номерів, всі вікна...
UNITY TOWERS
$ 35 650
($1 366/м²)
Продам студію в Аркадії за ліквідною ціною! Новий житловий комплекс біля моря в Аркадії ЖК Unity Towers. Сучасна архітектура, іншфініті...
$ 76 200
($1 728/м²)
$ 49 000
($1 225/м²)
Однокімнатна квартира з ремонтом на Парковій / Грушевського. Правильне планування, простора кімната і кухня. Балкон укритий. Квартира обладнана всім необхідним...
ПОСЕЙДОН
$ 46 332
($1 200/м²)
Бажаєте жити в самому серці престижного району Одеси? Тоді однокімнатна квартира в ЖК "Посейдон" саме для вас! Цей сучасний житловий...
$ 45 000
($596/м²)
3-кімнатна квартира поруч із центром міста. Розпочато ремонт: металопластикові вікна, нова розводка опалення та радіатори, свіже фарбування стін, нові труби. Є...
$ 59 668
($1 451/м²)
Прекрасна однокімнатна квартира в ЖК "Посейдон" - це ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, стиль і престиж. Розташований в...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom