$ 12 000
($706/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується до продажу кімната в комунальній квартирі на Сегедській. Будинок блоковий. Металопластикове вікно виходить у двір. Встановлено шафу купе, диван-ліжко...
ГАГАРІНСЬКИЙ
$ 120 000
($1 792/м²)
У продажу простора сучасна квартира з новим ремонтом в ЖК Гагарінський ЖК Гагарінський розташований у затребуваному районі міста на Аркадійському...
КАЛЕЙДОСКОП
$ 32 000
($781/м²)
Пропонуємо придбати однокімнатну квартиру на Таїрова, в клубному малоповерховому будинку Калейдоскоп. У кожній квартирі буде встановлено двоконтурний котел. Закрита територія...
$ 125 000
($1 034/м²)
Готові під постанови! У продажу 4 кімнатна квартира на Глушку в новому будинку від забудовника Стікон. Квартира розпланована на 4...
Сі Вью (Sea View)
$ 81 991
($1 189/м²)
ЖК Sea View це: Чотири 25-поверхові житлові будинки по вул. Гагарінське плато, 4 розташовані в мальовничій частині міста біля морського...
Акварель 3
$ 34 000
($948/м²)
Прекрасна однокімнатна квартира в житловому комплексі "Акварель 3" чекає на свого нового власника! Розташована на вулиці Піщонівська, всього в 7...
"MODERN"
$ 87 500
($1 061/м²)
У продажу 2-кімнатна квартира в ЖК Modern. Вул. Івана Франка, 40 Квартира розташована на середньому поверсі. Продумане планування, двостороннє, дві...
$ 29 000
($382/м²)
Продається квартира у центрі міста під капремонт, 75кв.м. Можна поділити на дві квартири. Два входи з фасаду та з арки...
$ 20 000
($625/м²)
Прекрасна двокімнатна квартира на землі в центрі Слобідки шукає нових господарів! Простора двокімнатна квартира в житловому стані. Індивідуальне опалення забезпечить...
"ПЕРШИЙ ФРАНЦУЗЬКИЙ"
$ 154 440
($1 800/м²)
Будинок розташований у серці Одеси, в аристократичному районі Відрада, на початку Французького бульвару. Будинок привертає увагу вишуканим архітектурним оздобленням, а...
$ 45 000
($1 500/м²)
Закритий, чистий, затишний двір. Окремий вхід - металева обертова сходи, є можливість обладнання додаткової кімнати на горищі. Газовий котел, газова...
$ 47 000
($1 234/м²)
Квартира в серці Аркадії, ЖК Sea View! Новий житловий комплекс на Гагарінському плато. 1 секція з прямим видом моря, у...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom