$ 50 000
($962/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира в Аркадії, пров. Світлий. Розташована на 4-му поверсі 16-поверхового будинку. Загальна площа — 52 м²...
ШІСТЬДЕСЯТЬ ВОСЬМА ПЕРЛИНА
$ 66 688
($1 575/м²)
Продається квартира в будуючому комплексі на вулиці Краснова в "68 Жемчужині". "68 Жемчужина" - це частина нового сучасного красивого кварталу...
"ПЕРШИЙ ФРАНЦУЗЬКИЙ"
$ 129 024
($2 151/м²)
Будинок розташований у серці Одеси, в аристократичному районі Відрада, на початку Французького бульвару. Будинок привертає увагу вишуканим архітектурним оздобленням. Вдале...
БРИЗ МАРИН (BREEZE MARINE)
$ 66 400
($1 450/м²)
У продажу квартира у новому будинку на 10-й станціі Фонтану. Про будинок та про його особливості: - Будинок 6-ти поверховий...
"НА ЄВРЕЙСЬКІЙ"
$ 75 600
($1 350/м²)
ЖК "На Єврейській". Елітний будинок у центрі міста. Новий житловий комплекс у серці старої Одеси, осторонь туристичних маршрутів – привабливий...
$ 18 080
($851/м²)
Апарт-комплекс WHITE - новий проєкт від надійного забудовника "Материк", у самому серці Одеси, на Молдаванці (вул. Товарний пров., 1, поруч...
$ 140 000
($980/м²)
Провулок Дунаева, Французький бульвар , одне з найкращих та затребуваних місць для проживання. Пропонуємо до продажу квартиру площею 143 кв.м...
Сі Вью (Sea View)
$ 80 958
($1 160/м²)
Новий сучасний будинок на Гагарінському Плато від СК Будова. Будинок розташований у курортній зоні біля моря, далеко від шуму міського...
$ 82 360
У продажу квартира в новому будинку на 10-й Фонтані. Про будинок та про його особливості: - Будинок 6-ти поверховий. ...
$ 129 000
($2 004/м²)
У продажу простора 2-х рівнева квартира в історичному центрі Одеси, вул. Гоголя. Квартира з капітальним ремонтом, все робилося для себе...
$ 190 000
($1 151/м²)
Пропонуємо до продажу 3-кімнатну квартиру в Центрі міста на вулиці Преображенська. Старий фонд. Квартира розташована на другому поверсі, дивиться на...
Чотири сезони
$ 54 358
($1 169/м²)
Продам квартиру в новому ЖК "Чотири сезони" на проспекті Гагаріна - Площа: 47 м² - Планування: кухня-вітальня та окрема спальня...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom