$ 95 000
($556/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується до продажу квартира в новому будинку, фасад, 2 рівні, два фасадні входи, перший і другий рівень - незалежні. Можлива...
ШІСТЬДЕСЯТЬ ВОСЬМА ПЕРЛИНА
$ 55 120
($1 300/м²)
Продається квартира в будуючому комплексі на Краснова в "68 Жемчужині". "68 Жемчужина" це частина нового сучасного красивого кварталу, організованого на...
$ 226 000
($983/м²)
Пропонуємо у продаж квартиру на Садовій. Бельгійка. Квартира розташована на третьому поверсі, сходи мармурові. Кімнати роздільні, балкон на Садову. У...
ПРОХОРІВСЬКИЙ КВАРТАЛ
$ 39 900
($1 008/м²)
У продажу 1-кімнатна квартира в новому комплексі на Прохорівській від надійного забудовника в Одесі - СК Стікон, ЖК Прохоровський квартал...
АРКАДІЯ ХІЛЛС
$ 99 000
($1 650/м²)
До вашої уваги простора квартира в Аркадії. Житловий комплекс «Аркадія Хіллс» розташований в Аркадіївському пров./Посмітного. У квартирі виконаний дорогий та...
$ 85 000
($886/м²)
Продається простора 2-кімнатна квартира в цегляному спецпроекті на Таїрове по вулиці Люстдорфська дорога. Квартира розташована на середньому поверсі. У квартирі...
$ 50 000
($962/м²)
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира в Аркадії, пров. Світлий. Розташована на 4-му поверсі 16-поверхового будинку. Загальна площа — 52 м²...
$ 18 080
($851/м²)
Апарт-комплекс WHITE - новий проєкт від надійного забудовника "Материк", у самому серці Одеси, на Молдаванці (вул. Товарний пров., 1, поруч...
на Бугаївській
$ 16 500
($724/м²)
Пропонуємо до вашої уваги однокімнатну квартиру на Бугаївській.Вигідна ціна та гарне планування - об'ємна кухня,як для невеликої площі житла.Помешкання...
$ 13 000
($674/м²)
Представьте себе, что вы можете приобрести уникальную возможность вложить свои средства в недвижимость и создать собственный арендный бизнес в самом...
$ 115 000
($1 174/м²)
Пропозиція не залишить нікого байдужим завдяки своєму місцерозташуванню. Дивовижний вид з вікон на місто, яке ніколи не затягнеться. Квартира чудового...
$ 120 000
($924/м²)
Продається нестандартна 5-кімнатна перепланована квартира з видом на море, шість склених лоджій, два кондиціонера, теплі підлоги, гардеробна, мармурові підвіконня і...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom