Перемога
$ 120 000
($1 446/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
ЖК "Перемога" від будівельної компанії СМУ-1 на вул. Зоопаркова, поряд з парком Перемоги. Новий зданий будинок із червоної цегли, своє...
$ 173 538
($1 842/м²)
Новий низькоповерховий будинок на бульварі Лідерського, у парку Шевченка. Найкращий варіант на ринку міста за розташуванням та ціною! Поблизу море...
$ 12 500
($711/м²)
Пропонуємо вашій увазі унікальну смарт-квартиру на вулиці Миколая Боровського. Цей житловий комплекс пропонує комфортабельне проживання на 5 поверсі, що забезпечує...
"ПЕРШИЙ ФРАНЦУЗЬКИЙ"
$ 108 000
($1 800/м²)
Будинок розташований у серці Одеси, в аристократичному районі Відрада, на початку Французького бульвару. Будинок привертає увагу вишуканим архітектурним оздобленням. Вдале...
Брусниця
$ 39 000
($1 279/м²)
Смарт-квартира в ЖК Брусниця. Квартира знаходиться на вулиці Маршала Малиновського. Фасад утеплений, звукоізоляція. Якісні вікна п'яти камерний профіль. Новий, сучасний...
Лідерсовський
$ 128 280
($1 700/м²)
Новий малоповерховий будинок на Лідерсівському бульварі, у парку Шевченка. Найкращий варіант на ринку міста за місцем розташування та ціною! Поруч...
САДИБА РОЗУМОВСЬКОГО
$ 70 000
($1 362/м²)
ЖК Усадьба Разумовського. Квартира оригінального планування, у гарному стані. Одна кімната і кухня-вітальня. Меблі та побутова техніка залишаються. Закрита прибудинкова...
Сі Вью (Sea View)
$ 65 129
($961/м²)
ЖК Sea View – сучасний комплекс розташований на Гагаринському плато. Поблизу моря, траси Здоров'я, Аркадії. Висока якість будівництва, сучасний дизайн...
$ 29 999
($703/м²)
Продам квартиру ПІД КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ в самому серці Одеси на Соборній площі прямо навпроти Собору. 3 хвилини пішки до Дерибасівської...
БРИЗ МАРИН (BREEZE MARINE)
$ 82 360
($1 450/м²)
У продажу квартира в новому будинку на 10-й Фонтані. Про будинок та про його особливості: - Будинок 6-ти поверховий. ...
($521/м²)
Продаються 2 кімнати в комуні з одним сусідом, у царському будинку на Близькій Молдаванці. Кімнати суміжні з вікнами, по 11...
НОВІ ЧЕРЕМУШКИ
$ 65 000
($650/м²)
Терміново продам 3-х кімнатну квартиру Малиновського/Гайдара ЖК "Нові Черемушки" Поверх 2/12. Площа: 100 м² ЖК «Нові Черемхи» в Одесі —...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom