$ 60 000
($1 091/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Однокімнатна квартира у центрі міста, на вулиці Мечникова. Будинок збудований у 2009 році СК Стікон. Будинок розташований за 15 хвилин...
КОРФУ
$ 120 000
($1 250/м²)
Пропонується до продажу трикімнатна квартира в ЖК "Корфу", за 200 метрів від пляжу "Чайка"! ЖК "Корфу" збудовано будівельною компанією "Гефест"...
СОРОК ДРУГА ПЕРЛИНА
$ 200 000
($1 961/м²)
Продається -Квартира - офіс 3ком. Загальна площа 100 м2.в Аркадії, 42 Перлина ,жк Кадорр 2 великі терасові балкони з видом...
$ 21 000
($914/м²)
Простора світла кімната в комунальній квартирі в історичному центрі міста! Міцний будинок. Стелі заввишки 3,5 м. Ліпні карнизи, гарний вид...
$ 320 000
($1 334/м²)
Пропонується до продажу розкішна дворівнева квартира в будинку VIP-класу в одному з найпрестижніших районів міста - проспекті Шевченка! Будинок зведений...
АРКАДІЯ ХІЛЛС
$ 115 000
($1 917/м²)
Однокімнатна квартира з видом на море у престижному ЖК "Аркадія Хіллс". Територія, що охороняється, відеоспостереження, паркування і підземний паркінг всередині...
$ 69 000
($670/м²)
3х кімнатна Центр ремонт АГВ два балкони Квартира складається з трьох роздільних кімнат та просторої кухні-вітальні. Кухня укомплектована меблями та...
ПРОСТІР НА ІНГЛЕЗІ
$ 35 000
($898/м²)
Простір на Інглезі – ласий шматочок як для життя, так і для інвестування. Придбайте видову квартиру з двома балконами та...
$ 295 000
($1 139/м²)
Продається квартира в будинку Бабеля, розташованому на вул. Жуковського. Відреставрований фасад, прекрасна парадна з широкими мармуровими сходами, домофон. Продається вся...
$ 40 000
($572/м²)
3-кімнатна квартира Дніпропетровська дорога Крижанівка Три окремі кімнати та кухня, санвузол роздільний. Три лоджії засклені. Частково поміняно комунікації, броньовані двері...
$ 99 990
($2 941/м²)
Квартира дворова, розташована в самому центрі Дерибасівської. Сучасне оздоблення в санвузлі та на кухні, всі комунікації всередині квартири та у...
($2 128/м²)
Представляємо Вашій увазі пропозицію, яку рідко зустрінеш на ринку нерухомості Одеси. Будинок розташований в історичному центрі Одеси біля легендарних Потьомкінських...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom