ГРАФ
$ 500 000
($4 140/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Клубний будинок "Graf" розташований на березі моря. Матеріал будівництва червоний цегла.Для Вашого комфорту закрита територія, що охороняється, дворівневий підземний паркінг...
АВРОРА
$ 30 000
($790/м²)
Пропонується до продажу однокімнатна квартира в сучасному житловому комплексі, що будується ЖК «Аврора» на Черемушках, загальною площею 38 квадратів і...
ПРОСТІР НА РАДІСНІЙ
$ 23 600
($986/м²)
Житловий комплекс Простір "Eco City" на Радісній, 29 - це ціле міні-місто, побудоване за останнім словом урбаністики. У квартирах встановлені...
$ 125 000
($1 226/м²)
Продається дворівнева квартира з окремим входом у самому центрі Одеси. Будівництво 2014 року. 2-х поверховий будинок з утепленим фасадом. У...
$ 45 000
($944/м²)
Пропозиція не залишить нікого байдужим завдяки своєму розташуванню. У кроковій доступності всі визначні пам'ятки міста. У пішій доступності найцікавіші локації...
$ 250 000
($2 500/м²)
Пропонується на продаж ексклюзивний об'єкт для покупця з необмеженою фантазією. У самому центрі міста, Оперний театр, Приморський бульвар у кроковій...
КД на Пушкінській
$ 220 000
($2 000/м²)
Рідкісна пропозиція про продаж. «Пушкінський» — малоквартирний клубний будинок в історичній частині міста, неподалік Потьомкінських сходів, Приморського бульвару та Дерибасівської...
$ 50 000
($521/м²)
Квартира з двостороннім плануванням, 96м², житлова площа 62м², кухня 9.5м².Квартира на 8-му поверсі в 9-ти поверховому будинку.Підключені всі комунікації, встановлений...
$ 20 000
($582/м²)
Пропонується на продаж 2 кімнати комунальній квартирі біля Нового ринку. Будинок розташований усередині тихого одеського дворика. У квартирі мешкає всього...
АРКАДІЙСЬКИЙ ПАЛАЦ
($1 550/м²)
Пропонуємо до продажу 3-кімнатну квартиру з панорамним видом на море. Загальна площа 142 кв.м. Кухня-студія 48 м2, 2 спальні, 2...
$ 35 000
($907/м²)
Житловий комплекс Простір "Eco City" на Радісній, 29 - це ціле міні-місто, побудоване за останнім словом урбаністики. У квартирах...
КУРОРТНИЙ
$ 60 350
($820/м²)
Велика та красива квартира, з видом на море! Ви зможете втілити свої дизайнерські ідеї, є можливість побудувати внутрішні стіни у...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom