$ 145 000
($1 527/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира в історичному Центрі. Розташована на перетині вулиць Катерининської та Буніна. Розпланована у велику кухню-вітальню та...
$ 55 000
($680/м²)
Простора 2-х рівнева квартира з ремонтом у центрі Одеси. Загальною площею 81 м2.Квартира зі своїм окремим входом.У цоколі розташована велика...
$ 98 000
($875/м²)
Будинок розташований у престижному районі Одеси. Двохрівнева квартира з хорошим капітальним ремонтом. На 1 поверсі розташовані: кухня, що переходить у...
СТРЕКОЗА
$ 75 800
($671/м²)
Пропонується до продажу 3-х кімнатна квартира в ЖК "Стрекоза" Квартира від будівельників. Загальна площа 113 кв. Ви можете облаштувати квартиру...
Золоті Стовпи
$ 20 000
($667/м²)
До вашої уваги квартира в ЖК Золоті Стовпи з низькими комунальними послугами! Власна квартира в дуже затишному ЖК. Квартира знаходиться...
UNITY TOWERS
$ 27 000
($1 039/м²)
У серці Аркадії з'явився новий житловий комплекс, розроблений за участю архітектора зі світовим ім'ям. ЖК Юніті Тауерс - сучасний житловий...
$ 8 500
($443/м²)
Пропонується до продажу кімната в комунальній квартирі на Балківській/Червонослобідській. Квартира розташована на 2 поверсі міцного 2-пов. вдома. Кімната квадратної форми...
КАСКАД
($1 075/м²)
ЖК Каскад, вул. Левітана/ Корольова. Квартира з дорогим якісним ремонтом. Залишаються вбудовані кухонні меблі. Шикарне планування - двостороннє, три великі...
АЛЬТАІР 3
$ 36 600
($852/м²)
У продажу 1-кімнатна квартира в житловому комплексі Альтаїр-3 від надійного забудовника компанії Будова. Пропоную у продаж 2-кімнатну квартиру в Київському...
$ 52 600
($850/м²)
У продажу 2-кімнатна квартира в ЖК Альтаїр-3 від надійного забудовника компанії Будова. Загальна площа квартири 62 кв. м, спальня –...
$ 39 700
($2 194/м²)
Затребувана квартира, тому що знаходиться у найцікавішому місці центру міста! Будинок "бельгійка", близькість торгового центру "Кадорр", "Афіни", вул. Дерибасівській. У...
КУРОРТНИЙ
$ 106 000
($948/м²)
Просторна, сучасна квартира з панорамним видом на місто в мальовничому Приморському районі біля моря та парку. Будинок преміум-класу. Стан квартири...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2