$ 65 000
($867/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується до продажу 3-х кімнатна квартира з кухнею-студією в новому будинку на вулиці Семена Палія. Квартира знаходиться в цегляному будинку...
ПРОСТІР НА ЛІТЕРАТУРНІЙ
$ 50 380
($1 090/м²)
Новий ексклюзивний житловий комплекс на Фонтані. Розташований у живописному парку на вулиці Літературна в пішої доступності до моря і Траси...
DOMA TRABOTTI (БУДИНИ ТРАБОТТІ)
$ 193 167
($2 286/м²)
Doma Trabotti - це комплекс ПРЕМІУМ КЛАСУ з власною інфраструктурою, що знаходиться в найпрестижнішому районі Одеси - на Французькому бульварі...
$ 62 562
($1 298/м²)
Новий ексклюзивний житловий комплекс на Фонтані. Розташований в живописному парку на вулиці Літературній в пішій доступності до моря та Траси...
ПРОСТІР У СТАМБУЛЬСЬКОГО ПАРКУ
$ 52 930
($1 580/м²)
Квартири в самому центрі Одеси! Продаж квартир від надійної будівельної компанії за програмою Надійності. Це гарантоване будівництво вашого комплексу. Крім...
"ОЛІМПІЄЦЬ"
$ 87 000
($1 597/м²)
Єдина квартира в ЖК "ОЛІМПІЄЦЬ" з балконом і терасою! Вид на море та Парк Перемоги! У продажу квартира площею 54.5м²...
$ 46 322
($1 356/м²)
Новий ексклюзивний житловий комплекс на Фонтані. Розташований у живописному парку на вулиці Літературній в кроковій доступності до моря і Траси...
$ 119 935
Новий ексклюзивний житловий комплекс на Фонтані. Розташований в мальовничому парку на вулиці Літературній в пішій доступності до моря і Траси...
$ 102 707
($1 100/м²)
Новий ексклюзивний житловий комплекс на Фонтані. Розташований у мальовничому парку на вулиці Літературна в пішій доступності до моря та Траси...
$ 197 789
($2 203/м²)
Doma Trabotti - це комплекс ПРЕМІУМ КЛАСУ з власною інфраструктурою, який знаходиться в найпрестижнішому районі Одеси - на Французькому бульварі...
$ 78 793
Новий ексклюзивний житловий комплекс на Фонтані. Розташований в мальовничому парку на вулиці Літературна в шагової доступності до моря та Траси...
Оскар
($1 327/м²)
Квартира розташована у 4 секції, що виходить на Французький бульвар і центр міста. Бічний вид на море. Здача комплексу запланована...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom