АРКАДІЯ ХІЛЛС
$ 240 000
($2 626/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Квартира з чудовим видом на море в Аркадійському пров. Загальна площа 91.4 кв. Дві просторі світлі кімнати, кухня-вітальня зі стильними...
$ 75 000
($766/м²)
У продажу квартира 98 кв.м. + 66 кв.м підвал з документами, в центрі Одеси, вул. Асташкіна. Стан під повний капітальний...
$ 160 000
($800/м²)
До вашої уваги пропонується простора 8-кімнатна квартира в центрі міста! На 2 поверсі 3-х поверхового міцного будинку, площа 200 кв...
$ 36 000
($971/м²)
Пропонується до продажу 3 приватизовані кімнати 10/12/16 кв.м. Кімнати затишні, у хорошому житловому стані, зроблено якісний ремонт! Санвузол роздільний. На...
$ 149 000
($745/м²)
Квартира в одному з найкращих районів міста! Бельгійка! Самостійна квартира у житловому стані на четвертому поверсі. Чисті парадні, мармурові сходи...
$ 80 000
($728/м²)
Пропонується на продаж 3-кімнатна квартира на 9 ст. В. Фонтану. Стан квартири житловий, встановлений АГВ, газова колонка, свій вхід. 1...
$ 760 000
($4 000/м²)
Вітаємо вас у ювілейному будинку Каркашадзе, де кожен куточок пронизаний атмосферою розкоші та безпеки. Наша квартира має все, що ви...
$ 99 000
($1 165/м²)
Пропонується до продажу квартира на два входи на Доковий район лікарні "Водників" статус приватного будинку 85 метрів загальної площі (за...
$ 57 000
($1 056/м²)
Квартира в одному з найкращих районів міста! Бельгійка! Самостійна квартира у житловому стані на четвертому поверсі. Чисті парадні, мармурові...
ПРОСТІР НА МАЯЧНОМУ
$ 260 000
($2 332/м²)
У продажу квартира 111,5 кв.м з терасою 77 кв.м у ЖК «Простір на Маячному». До внутрішньої інфраструктури «Простору на Маячному»...
$ 300 000
($1 364/м²)
Провулок Маяковського вхід до парадної з Гаваною. 5 кімнатна квартира з капітальним ремонтом у класичному стилі в елітному малоквартирному будинку...
ФРАНЦУЗЬКИЙ
$ 230 000
($2 091/м²)
Ексклюзивна пропозиція для справжніх поціновувачів авторського ремонту. Квартира розташована в елітному комплексі на Французькому бульварі. Розташована на 22 поверсі, 110...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom