$ 130 000
($922/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продаються два будинки на одній ділянці, 10,2 сотки. Основний будинок площею 141 м2 - з ремонтом, стіни під чистове оздоблення...
$ 98 310
($1 639/м²)
Продам причал в Крыжановке.Дом построен из газобетона ,2 этажа(1 эт.кухня с ливингом и комната с туалетом,2эт.3 комнаты и балкон),на окнах...
$ 47 500
($559/м²)
Продам будинок у Великій Долині: • ділянка 12 соток (з можливістю поділу), гараж, літня кухня, фруктовий сад. • Будинок ...
$ 280 000
($789/м²)
35434 Продажа фасадного дома — 355 м² Идеальный вариант для бизнеса, представительства, офиса или комбинированного формата "работа + проживание"! Локация:...
$ 180 000
($1 000/м²)
14037. Будинок у Фонтанці 2. Камін із рукавами у кожну кімнату. Система "тепла підлога". У будинку чотири кімнати і дві...
$ 26 000
($482/м²)
Продам 3-х поверховий будиночок курінь в 40 метрах від моря на 114 причалі з усією меблями, електроприладами та кухонним посудом...
$ 70 000
($700/м²)
Продам таунхаус на вул. Костанді / Люстдорфська дорога. Загальна площа 100 кв.м. 1 поверх - прихожа, кухня-вітальня, кімната, с/у. 2...
$ 95 000
($1 728/м²)
Ідеально для здачі або розкішного особистого відпочинку! Продається капітальний будинок з опаленням біля моря. 1 поверх - бетон, 2 утеплений...
$ 80 000
($466/м²)
Чудовий будинок біля Хаджибейського лиману. Чудовий варіант для проживання та відпочинку, для любителів риболовлі. У будинку є 4 кімнати, ванна...
$ 105 000
($424/м²)
Продам будинок в місті Теплодар, біля Одеси в котеджному кооперативі "Вишневий сад". Площа будинку 248 кв.м. Будинок побудований з якісних...
$ 90 000
($835/м²)
Современный дом в Нерубайском – авторский проект, качественное строительство! Продается новый, стильный и функциональный дом в Нерубайском. Построен по индивидуальному...
$ 6 500
($260/м²)
Будівля розташована на території содового кооперативу "Надія". Поруч з населеним пунктом Отрадово і недалеко від Єгорівки. У безпосередній близькості до...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom