$ 15 000
Площа ділянки:
Ділянка 11 соток у селищі Нова Долина. Правильної форми, рівний. Світло, вода заведена на ділянку, лицьові рахунки є, газ по...
$ 450 000
($3 000/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Будинок у найелітнішому місці Совіньйона - кооперативі Схід. Закрита територія з власним пляжем. Будинок 2 поверхи, 150 кв. м. На...
$ 37 500
($514/м²)
Представляємо вашій увазі затишний будинок з чудовим видом на лиман, розташований у мальовничому районі Одеської області, в Межлиманському (Латівка). Цей...
$ 80 000
($383/м²)
Продається капітальний будинок у Світлому на нових дачах площею 209 м2. Будинок на два поверхи, панорамні вікна, кухня-вітальня з виходом...
$ 75 500
($630/м²)
Продається будинок 120 кв. м. на 8,6 сотках у Сухому Лимані, СК Аіст. На першому поверсі: кухня, спальня, вітальня з...
$ 28 000
($234/м²)
Продам будинок-дачу біля лиману в курортному районі Кароліно Бугаз. Будинок будувався для себе, якісно. Заведено світло і вода Загальна площа...
$ 1 500 000
($3 334/м²)
Приватна резиденція в закритому комплексі ЖМ Дайберг. Статусне оточення. Цілодобова безпека. Архітектурна концепцiя для тих, хто обирає масштаб, тишу та...
$ 79 000
($474/м²)
Втомилися від міської метушні? Цей будинок - ваш шанс почати новий розділ у тихому, спокійному районі з комфортом і простором!...
$ 210 000
($618/м²)
Сучасний капітальний будинок за 15 хвилин від Одеси. Збудований у 2007 році. Розташований на ділянці 10 соток. Повний пакет документів...
$ 65 000
($595/м²)
Продається капітальний будинок з великою ділянкою в с. Нерубайське. Також є гостьовий будиночок. Гараж і місце під навісом ще на...
$ 18 000
($456/м²)
Міцний, житловий будинок у центрі села Петродолинське. Дві окремі спальні, одна прохідна, кухня, ванна кімната, де є місце для санвузла...
$ 40 000
($334/м²)
Капітальний будинок у смт. Доброслав. Будинок на два поверхи. У ньому чотири кімнати, кухня та санвузол. Виконано косметичний ремонт. Приватизована...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom