$ 210 000
($1 892/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
У продажу стильний двоповерховий будинок із ним бомбосховищем! Цей дім — ідеальне поєднання безпеки, комфорту та сучасного дизайну. Продумане планування...
$ 79 500
($1 090/м²)
Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира у міцному будинку. Центр, вул. Ковальська / Тираспольська. Ідеальне поєднання історичної надійності та сучасного...
$ 105 000
($1 266/м²)
У продажу 3-кімнатна квартира, у яку закохуєшся з першого погляду. Приморський район, парк Перемоги - одна з найпрестижніших і комфортних...
АКВАРЕЛЬ 7
$ 42 616
($1 120/м²)
Ласкаво просимо до затишного гніздечка в самому серці тихого району приватної забудови Слобідки в Одесі! Пропонуємо до вашої уваги простору...
$ 57 000
($620/м²)
Продається 3-кімнатна квартира в новому цегляному будинку на вулиці Вільямса на Таїрова. Квартира 92 кв.м. розташована на 13 поверсі 16-поверхового...
$ 100 000
($1 150/м²)
Сталинка в центрі міста з залізобетонними перекриттями. Рідкісна пропозиція! Великий подвір'я, де є місце для автомобіля. Будинок розташований на другій...
ОДЕСЬКІ ТРАДИЦІЇ НА ГЛУШКО
$ 97 750
3к квартира у новому будинку в самому серці Таїрово, на вулиці Академіка Глушка! Оформлення без комісії! Планування з трьома окремими...
$ 99 000
($896/м²)
Ексклюзивна трирівнева квартира із АГВ в історичному, культурному центрі Одеси. Особлива квартира для покупця! Квартира була перепланована: тут поєднання сучасного...
$ 42 000
($955/м²)
Трикімнатна квартира у центрі міста. Вул. Гімназична Є всі необхідні меблі. Встановлено кондиціонер. Планування суміжно-роздільне, одна кімната є прохідною. Чистий...
$ 55 000
($800/м²)
Продається 3-кімнатна квартира на Таїрове, Глушка (Ярослава Мудрого), район Київського ринку. Парохідський будинок із червоної цегли, середній 4 поверх, спецпроект...
$ 102 000
($1 200/м²)
"MODERN"
$ 83 467
Компактна трикімнатна квартира з панорамним видом на море. ЖК Модерн друга черга здачі (перша черга здана). Квартира правильне планування, панорамні...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom