$ 40 000
($770/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
3 кімнатна квартира на проспекті Добровольського. Квартира у житловому стані. Кімнати суміжно-роздільні, виконаний косметичний ремонт, на підлозі паркет та лінолеум...
$ 52 000
($1 016/м²)
Це пропозиція - неперевершена в даному радіусі! Ви отримуєте сучасне житло за найнижчою ціною за аналогічний ремонт та локацію. Але...
$ 46 000
($606/м²)
Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира по проспекту Добровольського, перетин Бочарова. Квартира після косметичного ремонту. Три окремі кімнати, роздільний санвузол, три...
$ 45 000
($625/м²)
Пропонується до продажу 3-кімнатна на проспекті Добровольського перетин Марсельська. Відмінне планування: окремі кімнати з лоджіями, простора кухня, місця для зберігання...
$ 7 000
($778/м²)
Продам кімнату в п'яти кімнатній квартирі на вулиці Добровольського. Кімната світла, металопластикове скління, балкон, санвузол роздільний фанерований плиткою, бойлер. Своє...
$ 36 000
($819/м²)
Пропонується до продажу чудова однокімнатна квартира у чудовому районі селища Котовського. Розташована на середньому поверсі. Загальна площа – 44 м2...
$ 30 000
($858/м²)
У продажу однокімнатна квартира в будинку по вулиці Добровольського (Орієнтир Марсельська). Квартира в житловому стані на зручному 2 поверсі. Стандартна...
$ 47 000
($588/м²)
Пропонується у продаж трикімнатна квартира на пр. Добровольського. Відмінний середній поверх, цегляний будинок. Загальна площа квартири складає 80 м2, із...
($776/м²)
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира по проспекту Добровольського поряд з вулицею 10 лінія. Квартира для тих покупців, які хочуть мешкати...
$ 38 000
($731/м²)
Пропонується до продажу 2-х кімнатна квартира з двома роздільними кімнатами на вулиці Добровольського, перетин вулиці Бочарова, Виконано капітальний ремонт. Загальна...
$ 65 000
($664/м²)
Пропонується до продажу п'ятикімнатна квартира по проспекту Добровольського, перехрестя вулиці Паустовського. Відмінне планування: загальна площа 98 м2, простора, кімнати роздільні...
$ 60 000
($706/м²)
У продаж 4 квартири з капітальним ремонтом по проспекту Добровольського, перетин вулиці Заболотного. Загальна площа – 85 м2. Відмінне планування:...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom