$ 85 000
($881/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонуємо у продаж квартиру на Дворянській в будинку з унікальною архітектурою! Бельгійка! Квартира розташована на третьому поверсі, сходи мармурові. Кімнати...
$ 99 000
($1 817/м²)
Продам Сталінку в історичній частині міста! Квартира з якісним ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою. Простора світла кухня-вітальня та спальня...
АРКАДІЯ ХІЛЛС
($1 650/м²)
До вашої уваги простора квартира в Аркадії. Житловий комплекс «Аркадія Хіллс» розташований в Аркадіївському пров./Посмітного. У квартирі виконаний дорогий та...
($886/м²)
Продається простора 2-кімнатна квартира в цегляному спецпроекті на Таїрове по вулиці Люстдорфська дорога. Квартира розташована на середньому поверсі. У квартирі...
БРИЗ МАРИН (BREEZE MARINE)
$ 62 640
($1 450/м²)
У продажу квартира у новому будинку на 10-й станціі Фонтану. Про будинок та про його особливості: - Будинок 6-ти поверховий...
на Бугаївській
$ 16 500
($724/м²)
Пропонуємо до вашої уваги однокімнатну квартиру на Бугаївській.Вигідна ціна та гарне планування - об'ємна кухня,як для невеликої площі житла.Помешкання...
$ 188 000
($1 504/м²)
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира з кухнею-вітальнею в Климівському будинку на проспекті Шевченка/Парк Перемоги. Функціональне планування, 2 окремі спальні та...
$ 35 000
($1 255/м²)
Предлагается квартира на Болгарской. Крепкий дом. Квартира после капитального ремонта,все новое,сантехника,электрика,натяжные потолки , металопластиковые окна+ решетки. Во дворе место для...
$ 110 000
($880/м²)
Продам квартиру на землі, Молдаванка, Адм. Лазарєва. 2010 року побудови. Загальна площа –125м2. Високий міцний фундамент – 1,80 м висота...
$ 7 000
($609/м²)
Затишна кімната в історичному центрі міста р-н Слобідки! Хочете жити в серці міста, але при цьому насолоджуватися затишком та комфортом?...
АЛЬТАІР 3
$ 36 000
($693/м²)
Продається однокімнатна квартира в житловому комплексі «Альтаїр-3», що на вулиці Жабатинського. Квартира знаходиться на третьому поверсі сучасного житлового комплексу, збудованого...
Сі Вью (Sea View)
$ 80 958
($1 160/м²)
Новий сучасний будинок на Гагарінському Плато від СК Будова. Будинок розташований у курортній зоні біля моря, далеко від шуму міського...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom