Сі Вью (Sea View)
$ 56 810
($1 235/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Чотири 25-поверхові житлові будинки по вул. Гагарінське плато, 4 розташовані в мальовничій частині міста біля морського узбережжя, поблизу від...
" НА СТАРИЦЬКОГО"
$ 67 320
($880/м²)
ЖК НА СТАРИЦЬКОГО, Новий житловий, будинок з червоного кирпича. Квартира з ремонтом, частично з меблями. Квартира одностороння, внутрішня, тепла, у...
ЯСНА ПОЛЯНА
$ 160 000
($2 026/м²)
Квартира в будинку бізнес-класу ЖК Ясна Поляна (вул. Відрадна / вул. Леонтовича). Вид на подвір'я. Квартира 80 кв.м. від будівельників...
Marinist
$ 77 280
($1 400/м²)
ЖК MARINIST - моноліт-газобетон - на 1 га землі - 5 секцій - максимум 7 поверхів - море "на долоні"...
МОРСЬКА СИМФОНІЯ
$ 86 000
($1 229/м²)
У продажу однокімнатна квартира з панорамним видом на море в ЖК "Морська Симфоні". Житловий комплекс «Морська симфонія» – це апартаменти...
КОРФУ
$ 157 000
($1 619/м²)
Відмінний варіант для прекрасного життя біля моря! 10-та станція Великого Фонтану. Пропонуємо у продаж 2-кімнатну квартиру з євроремонтом, меблями...
$ 45 000
($1 217/м²)
Пропонуємо у продаж квартиру на Дворянській в будинку з унікальною архітектурою! Бельгійка! Квартира розташована на третьому поверсі, сходи мармурові. Кімната...
$ 25 000
($496/м²)
Продаж квартири на вул. Тополева, розташована на 11 поверсі, 11 поверхового будинку. Квартира площею 50,5 кв. метрів. Цегляний будинок спецпроекту...
$ 65 000
($1 149/м²)
Пропонується до продажу дуже гарна трикімнатна квартира в Лузанівці. Капітальний ремонт із якісних матеріалів виконаний у приємних теплих тонах. Встановлено...
АЛЬТАІР 3
$ 52 600
($850/м²)
У продажу 2-кімнатна квартира в ЖК Альтаїр-3 від надійного забудовника компанії Будова. Загальна площа квартири 62 кв. м, спальня –...
АВРОРА
$ 57 000
($760/м²)
ЖК Аврора, новий будинок бізнес-класу на Черемушках. 2-кімнатна квартира на 17 поверсі. Ціна як із котловану. Двостороння. Дві окремі кімнати...
$ 75 000
($851/м²)
Пропонуємо до вашої уваги двокімнатну квартиру на Пішонівській.Стан - після будівельників.Помешкання двостороннє,має балкон і лоджію.Вільне планування - можна обладнати...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom