Купити
Зняти
Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Мапа
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр
Пошук по коду
У ПРОДАЖУ20 967ОБ'ЄКТІВ

НЕРУХОМІСТЬ У ЧЕРНИГОВІ

КВАРТИРИ

Однокімнатні квартиривід 10 000 $Переглянути усе
Двокімнатні квартиривід 15 000 $Переглянути усе
Трикімнатні квартиривід 20 000 $Переглянути усе
Чотирикімнатні квартириот 25 000 $Переглянути усе
next
prev

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ

Залишилися питання по нерухомості

Вакансії компанії "Атланта"

Нерухомість Чернігова

Нерухомість Чернігова вражає уяву потенційного покупця великою кількістю різноманітних пропозицій і варіацією цін на житло.
У місті можна придбати як шикарні апартаменти з панорамним оглядом так і невелику квартиру в затишному тихому мікрорайоні. Крім того, на ринку представлена величезна кількість об'єктів комерційного призначення. Придбати або орендувати офіс, купити чи зняти торговий павільйон Чернігів пропонує в різному стані і з різноманітною ціною.
Цінується в місті і можливість інвестування в нерухомість. При наявності будь-якої суми заощаджень новоспечені покупці намагаються капіталізувати свої кошти переводячи їх у квадратні метри. Так інвестор захищений не тільки від стрибків курсу валют, інфляції і багатьох інших негативних економічних факторів, але й стабільно примножує свій капітал здаючи квартиру в оренду.
При покупці нерухомості важливий правильний вибір і самого об'єкта інвестування і його місця розташування.
Так, купуючи житло для себе і своїх близьких подбайте в першу чергу про те, щоб воно знаходилося в місці з досить розвиненою для ваших потреб інфраструктурі. До того ж, переконайтеся, що шлях на роботу, навчання та інші місця регулярно відвідуються домочадцями не буде складним. Для цього поцікавтеся видами доступного транспорту і щільністю руху на предмет наявності або відсутності тривалих пробок.
Вибираючи квартиру звертайте особливу увагу на будинок, в якому вона розташована. Якщо житло пропонується до купівлі на першому поверсі, важливою виявиться чистота і закритість підвальногоприміщення, а також відсутність доступу в парадну сторонніх осіб.
Якщо запропонований об'єкт знаходиться на останньому поверсі, крім гарного вигляду з вікон вам може дістатися житло з проблемами після дощу. Це стосується, в основному, квартир, що знаходяться в будинках старого фонду. Переконайтеся в тому, що дах будівлі знаходиться в повній відповідності з технічними вимогами, у тому випадку, якщо над житлом немає горища. Перевірте кути стель на предмет вогкості або слідів плісняви.
При покупці житла в новобудовах ви гарантовано отримуєте нові комунікації, а також сучасне планування. При цьому обов'язково розрахуйте приблизну вартість ремонту та оцініть наскільки вона посильна.

Що робити якщо на покупку не вистачає заощаджень?

Коли настає час стати власником житла перед людиною постає вибір: протягом довгих років відкладати частину доходу для покупки житла проживаючи цей час у родичів або орендуючи нерухомість або купити квартиру в Чернігові вже зараз і виплачувати її вартість замість накопичення. Найпоширенішими і безпечними для придбання житла у розстрочку прийнято вважати інвестування в новобуд та оформлення банківського кредиту. І в тому і в іншому випадку вам буде потрібно початковий внесок і об'єктивна оцінка ваших фінансових можливостей в довгостроковій перспективі. Тут важливо проаналізувати вигоди і недоліки такої форми придбання квартири, а також оцінити можливі фінансові ризики, пов'язані із змінами курсу, якщо кредит оформляється не в національній валюті. І обов'язково варто порахувати реальну переплату перед укладенням договору.
Більшість городян вже мають нерухомість і прагнуть придбати додаткове житло воліють вкладати вільні кошти в новобудови. Це дозволяє придбати квадратні метри вартість яких зросте в декілька раз коли будинок буде повністю зведений.
Ті ж, хто проживає в орендованих приміщеннях віддають перевагу оформлення кредиту через те, що сума щомісячної оплати найму може бути перенаправлена на погашення банківської послуги, але при цьому жити клієнт буде вже в своїй квартирі.
Який би вибір ви не зробили важливо пам'ятати, що нерухомість в Чернігові з АН Атланта досить перспективна інвестиція для вкладення заощаджень. А для того, щоб купити її з максимальною вигодою більшість городян вважають за краще звертатися до професіоналів, які знають свою справу і ринок. Так, агентство нерухомості Чернігів дозволяє вибрати з досить великого списку підприємств. І тим не менш, слід віддати перевагу саме тій компанії, яка зарекомендувала себе на професіоналом довгими роками наполегливої праці та бездоганною репутацією. Без сумнівів, найбільш надійною компанією, яка володіє всіма перерахованими вище якостями є агентства нерухомості “Атланта” Чернігів. Крім згуртованої команди грамотних фахівців філіальна мережа агентства володіє достатньою кількістю ресурсів для супроводу операції з нерухомістю на всіх етапах, а також має найбільшу і актуальну в країні базу даних.