Купити
Зняти
Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Мапа
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр
Пошук по коду
У ПРОДАЖУ20 958ОБ'ЄКТІВ

НЕРУХОМІСТЬ В ДНІПРІ

КВАРТИРИ

Однокімнатні квартиривід 10 000 $Переглянути усе
Двокімнатні квартиривід 15 000 $Переглянути усе
Трикімнатні квартиривід 20 000 $Переглянути усе
Чотирикімнатні квартириот 25 000 $Переглянути усе
next
prev

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ

Залишилися питання по нерухомості

Вакансії компанії "Атланта"

Чим приваблива нерухомість Дніпра?

Дніпро один з найкрасивіших міст України, і крім цього, він індустріально розвинений місто в якому пропорційно зростанню рівня бізнесу збільшується потреба у фахівцях різних галузей. У зв'язку з цим у місто стікаються українці різних професій і освіти. Безліч навчальних закладів приваблює молодь. І всім цим людям, як і місцевим жителям міста мільйонника потрібно десь жити.

У Дніпрі, одному з найбільших міст України, яке розташоване в середній течії однойменної річки ринок нерухомості перебуває у постійній динаміці. Ведеться активна забудова як околиць міста так і центральних районів. Не зупиняється і рух вторинної нерухомості. У зв'язку з цим купити квартиру в Дніпрі можна на будь-який смак і під будь-який бюджет.

Де придбати квартиру?

Більшість покупців віддають перевагу підбирати нерухомість в спальних районах, неподалік шкіл, парків і великих магазинів. Деякі ж прагнуть вибрати житло ближче до роботи, щоб істотно економити час на пересування по місту.

Хтось бажає квартиру з вже готовим ремонтом, а деякі покупці навпаки, шукають об'єкти під ремонт. Вибирають як елітну нерухомість так і бюджетні або малогабаритні квартири. У будь-якому випадку, найбільшому центру Придніпров'я є що запропонувати покупцям житла.

До того ж, купити нерухомість в Дніпрі можна не тільки для життя. Бізнес сегмент також популярний у місті. Тут можна без особливих труднощів вибрати і купити офісні приміщення, магазини, склади і багато іншого. Достатньотільки визначитися з тим, що саме ви хочете придбати.

Великим плюсом у зростанні ринку нерухомості Дніпра є і вигідні пропозиції по іпотечному кредитуванню. Практично кожен банк пропонує за кілька зручних кредитних програм, розрахованих на різні строки і суми погашення. Залишається тільки вибрати квартиру або офіс власником якого ви хотіли б стати і визначитися з тим, як саме ви хочете його придбати, самостійно або через банк.

У будь-якому випадку саме вибір нерухомості найбільш трудомістке завдання в процесі його придбання.

Як купити нерухомість?

Можна купити квартиру в Дніпрі самостійно, не звертаючись в спеціалізовані агентства. У такому випадку вам слід запастися часом і терпінням. Кількість годин проведених за вичитуванням оголошень, зідзвонами, оглядами та виключенням невідповідних варіантів вимагають неабиякої витримки. До того ж, варто приділити особливу увагу порядку оформлення документів. Зрослий, в наші дні, рівень махінацій з нерухомістю змушує повсюдно остерігатися шахраїв.

Якщо ж ви не маєте ні часом ні зайвими нервовими клітинами завжди можна звернутися до експертів. Досить вписати в рядок пошуку: "агентство нерухомості дніпро", і на вашому екрані миттєво відображатися повний список ріелторських компаній міста. Відвідавши сайти яких можна ознайомитися як з пропонованим асортиментом житла і нежитлових приміщень, так і, переглянувши інформацію по самому агентству, вибрати з яким з них для вас краще працювати.

Хороший агент позбавить вас від безлічі зайвих клопотів і дозволить зробитивибір конкретно з тих об'єктів, які підпадають під задані вами параметри.

Новобудова або вторинка?

Збираючись купити нерухомість у Дніпрі важливо розуміти, що саме ви очікуєте придбати. Чи прагнете ви як можна швидше переїхати і мінімально часу витратити на приведення житла у відповідність вашому смаку і потребам або ж ви хочете зробити капітальний ремонт, перепланувати приміщення і створити свій власний неповторний проект. Всі ці нюанси необхідно враховувати підбираючи житло. Так, наприклад, якщо у ваших планах грандіозна перепланування, слід попередньо перевірити її можливість і доцільність у вторинці або ж ви віддасте перевагу купівлі нерухомості з вільним плануванням від забудовника. На попередній підрахунок вартості ремонту об'єкта нерухомості, що купується теж варто витратити час. Адже не завжди здаються незначними роботи з благоустрою приміщення насправді не затратні. Заздалегідь прорахуйте орієнтовну вартість необхідних матеріалів і послуг майстрів, якщо ви не плануєте робити ремонт собственорочно, і додайте отриману цифру до вартості квартири. Так ви отримаєте реальну кінцеву ціну житла, що купується, і вам буде простіше зробити вибір між нерухомістю, що знаходиться на різних стадіях ремонту.

Інвестиції в нерухомість Дніпра

Люди купують і продають квадратні метри з різних причин. Серед них і прагнення якомога вдаліше вкласти гроші або ж швидко звільнити вкладення для нової покупки або інших важливих цілей. Дніпро більш ніж привабливий для подібних інвестицій про щонаочно свідчить кількість купується для подальшої передачі в оренду нерухомості.

Оренда квартир у Дніпрі досить прибутковий бізнес, не кажучи вже про більшу надійність вкладень коштів у нерухомість ніж в інші види інвестування.

Попит на оренду в місті хмарочосів тільки зростає, а реальна кількість здаваних в оренду приміщень неможливо визначити, адже не всі квартири здаються офіційно особами зареєстрованими приватними підприємцями.

Для будь-яких цілей ви не вибирали об'єкт, покупка нерухомості в Дніпрі це, в будь-якому випадку, вигідне придбання з довгостроковими гарантіями і безпрограшна можливість надійного вкладення коштів.