Купити
Зняти
Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Мапа
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр
Пошук по коду
У ПРОДАЖУ19 665ОБ'ЄКТІВ

НЕРУХОМІСТЬ У МАРІУПОЛІ

КВАРТИРИ

Однокімнатні квартиривід 10 000 $Переглянути усе
Двокімнатні квартиривід 15 000 $Переглянути усе
Трикімнатні квартиривід 20 000 $Переглянути усе
Чотирикімнатні квартириот 25 000 $Переглянути усе
next
prev

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ

Залишилися питання по нерухомості

Вакансії компанії "Атланта"

Нерухомість Маріуполя

Традиційно квартирне питання турбує кожного дорослого українця. Спершу ми дбаємо про придбання власного житла, потім плануємо розширення житлоплощі, а після дбаємо про житло для своїх дітей. Крім того, багато хто прагнуть обзавестися власним комерційним приміщенням, щоб не віддавати частину виручки в якості сплати орендних внесків, а можливо і отримувати додатковий пасивний дохід передавши нерухомість в оренду .
Але всі міста України підходять для капіталізації заощаджень в нерухомості? Одним з найбільш перспективних варіантів вкладення коштів, на сьогодні, є інвестування в нерухомість Маріуполя. Стрімко розвивається і йде в ногу з індустріальним прогресом місто зберігаючи свою екологічну і творчу самобутність приваблює жителів так і бізнес-структури.
В Маріуполі популярні не тільки квартири, але і різні площі комерційного призначення. Так, на фасадах будівель викуповується житло розміщене на перших поверхах для обладнання офісних комплексів, стоматологічних і медичних кабінетів, банків і невеликих магазинів. Крім того, в місті досить часто купують приміщення для обладнання різних цехів, ремонтних майстерень і навіть складів зберігання товару.
Чим стрімкіше розвивається бізнес у місті тим більшою популярністю користується нерухомість в Маріуполі.

чи Можна вигідно купити офіс в Маріуполі?

Вибираючи приміщення для комерційних цілей слід заздалегідь визначитися з тим для якого виду діяльності ви купуєте нерухомість. Якщо ваша робота пов'язана здотриманням певних норм, слід заздалегідь з'ясувати чи можливо оснастити приміщення усім необхідним для відповідності кабінету робочому характеристиками.
Також, важливим є рішення про те, чи потрібен вам офіс закритого типу або ж ваша діяльність пов'язана з постійним клієнтопотік, а відповідно і обов'язковою наявністю фасадного входу, вивіски і місць для паркування автомобілів.
Якщо мета вашої покупки подальша здача приміщення в оренду, кращим варіантом буде придбання нерухомості з можливістю установки ганку з боку фасаду будівлі.
При придбанні закритого офісу подбайте про те, щоб навантаження на електромережу дозволяла обладнати робочі місця ваших співробітників без зайвих складнощів, а також про те, щоб в офісі була зона яку можна застосовувати для проведення обідньої перерви.
Коли ваша мета - це офісне приміщення розраховане на роботу з людьми перед вами постають дещо інші завдання. По-перше, врахуйте, що в кожному населеному пункті існують норми регулюють не тільки вид рекламних вивісок та благоустрою території у безпосередній близькості об'єкта комерції, але і розпорядження щодо технічного оснащення приміщень для того чи іншого виду діяльності. Крім того, важливим є і дотримання правил пожежної безпеки та санітарних правил. Слід зазначити, що більша частина цих норм поширюється на всі типи офісних приміщень, і тим не менш, коли ваш офіс видно з вулиці шанси, що незабаром до вас навідається інспекція збільшуються.
При виборі приміщення важливо врахувати і навколишню інфраструктуру. Якщо ваша роботабезпосередньо залежить від кількості людей, що відвідали підприємство протягом дня, то вибирати потрібно не тільки жвавий і прохідне місце, але і приміщення поблизу великих торгових центрів, великих житлових комплексів і так далі.

Як вибрати ідеальне приміщення в Маріуполі?

Якщо ви цінуєте свій час бажаєте довірити роботу професіоналам, здатним якісно підібрати нерухомість відповідну вашим запитам, то кращого варіанту ніж звернення в агентство нерухомості не існує.
Для вибору представника переконайтеся, що агентство володіє достатніми ресурсами необхідними для перевірки нерухомості, супроводу транзакцій і грамотного консультування клієнта в ході операції, а також переконайтеся в тому, що база даних містить об'єкти відповідні вашим запитам досить велика для вибору найкращого з існуючих на даний момент варіантів в місті.
Вибрати хорошого представника не складно. Досить переконатися в тому, що компанія піклується про своїх клієнтів, розміщує об'єкти на спеціальному сайті для зручності перегляду, відкриває безліч філіалів у різних населених пунктах країни і готує свої кадри в школі ріелторів перш ніж допустити нових працівників до обслуговування клієнта. Таке агентство нерухомості Маріуполь, безсумнівно, має.
Обслуговування клієнта на вищому рівні є пріоритетом агентства нерухомості “Атланта”, Маріуполь що в свою чергу, створило компанії імідж надійного і грамотного представника.