Купити
Зняти
Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Мапа
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр
Пошук по коду
У ПРОДАЖУ20 959ОБ'ЄКТІВ

НЕРУХОМІСТЬ У ТЕРНОПОЛІ

КВАРТИРИ

Однокімнатні квартиривід 10 000 $Переглянути усе
Двокімнатні квартиривід 15 000 $Переглянути усе
Трикімнатні квартиривід 20 000 $Переглянути усе
Чотирикімнатні квартириот 25 000 $Переглянути усе
next
prev

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ

Залишилися питання по нерухомості

Вакансії компанії "Атланта"

Нерухомість Тернополя

Квартирне питання, традиційно турбує більшість дорослого населення нашої країни. Спершу ми мріємо про власну нерухомості починаючи самостійне життя за межами рідної домівки, потім плануємо розширення житлоплощі, а після цього починаємо турбуватися про житло для наших дітей. До того ж, багато хто прагне обзавестися власним комерційним приміщенням, щоб не віддавати частину виручки в якості сплати орендного платежу, якщо людина винаймає приміщення для ведення, наприклад, підприємницької діяльності. Крім цього, дехто бажає придбати додаткові метри для передачі їх в оренду з метою отримання додаткового пасивного доходу.
Але чи всі міста нашої країни підходять для капіталізації заощаджень в нерухомості? Одним з найбільш перспективних варіантів вкладення коштів, на сьогодні, є інвестування в нерухомість Тернополя. Місто, що стрімко розвивається і йде в ногу з індустріальним прогресом зберігаючи, при цьому, свою екологічну та історичну самобутність привертає увагу як жителів так і бізнес структур.
У Тернополі користуються не аби якою популярністю не лише квартири, але і різні площі комерційного призначення. Так, на фасадах будівель викуповується житло розміщене на перших поверхах для обладнання імпровізованих офісних комплексів, стоматологічних і медичних кабінетів, банків і невеликих магазинів. Крім того, в місті досить часто купують приміщення для облаштування різноманітних цехів, ремонтних майстерень і навіть складів для зберігання товару. Тобто, чим стрімкіше розвивається бізнес в місті тим більшою популярністю користується нерухомість в Тернополі.

Як придбати вдале приміщення під офіс в Тернополі?

Обираючи приміщення для комерційних цілей слід заздалегідь визначитися з тим для якого виду діяльності ви купуєте нерухомість. Якщо ваша робота пов'язана з дотриманням певних норм, слід наперед з'ясувати чи можливо оснастити приміщення всім необхідним для відповідності робочої зони характеристикам зазначеним у законодавстві.
Також, важливим є рішення про те чи пов'язана ваша діяльність з постійним клієнтопотік, а відповідно і обов'язковою наявністю фасадного входу, вивіски і місць для паркування автомобілів, або вам потрібен офіс закритого типу.
А, якщо мета вашого придбання подальша передача приміщення в оренду, найкращим варіантом буде купівля нерухомості з можливістю установки ґанку з фасадного боку будівлі.
При придбанні закритого офісу подбайте про те, щоб можливе навантаження на електромережу дозволяло обладнати робочі місця ваших співробітників без зайвих складнощів, а також про те, щоб в офісі була зона яку можна застосовувати для проведення обідньої перерви.
Коли ваша мета - це офісне приміщення розраховане на роботу з людьми перед вами постають дещо інші завдання. По-перше, врахуйте, що в кожному населеному пункті існують норми, що регулюють не тільки вид рекламних вивісок та благоустрою території в безпосередній близькості об'єкта комерції, але і розпорядження щодо технічного оснащення приміщень для того чи іншого виду діяльності. Крім того, важливим є і дотримання правил пожежної безпеки та санітарних вимог. Слід також зазначити, що більша частина цих норм поширюється на всі типи комерційних приміщень, і тим не менше, коли ваш офіс чи магазин видно з вулиці шанси, що незабаром до вас навідається інспекція збільшуються.
При виборі приміщення важливо врахувати також довколишню інфраструктуру. Якщо ваша робота безпосередньо залежить від кількості людей, що відвідали підприємство за робочий день, то вибирати потрібно не лише жваве і прохідне місце, але і приміщення поблизу великих торговельних центрів, багатоквартирних житлових комплексів, тощо.

Як полегшити собі завдання у виборі приміщення?

Якщо ви належите до людей, що цінують свій час і вважають за краще довірити роботу професіоналам, що здатні якісно підібрати нерухомість відповідну всім вашим запитам, то кращого варіанту аніж звернення в агентство нерухомості для вас не існує.
Обираючи представника переконайтеся в тому, що довіряєте свою справу кращим, для цього впевнитися, що агентство володіє достатніми ресурсами необхідними для перевірки нерухомості, супроводу угоди і грамотного консультування клієнта в ході операції.
До того ж, обов'язково переконайтеся в тому, що база даних, що містить об'єкти відповідні вашим запитам досить велика для вибору найкращого з існуючих на даний момент варіантів в місті.
Обрати вартого вашої довіри представника не складно. Досить переконатися в тому, що компанія піклується про своїх клієнтів, розміщує об'єкти на спеціальному сайті для зручності в перегляді, відкриває велику кількість філій в різних населених пунктах країни і готує свої кадри в школі ріелторів перш ніж допустити нових співробітників до обслуговування клієнтів. Таке агентство нерухомості Тернопіль безсумнівно має.
Якісне обслуговування є пріоритетом агентства нерухомості "Атланта". Компанія, в свою чергу, за довгі роки роботи створила собі імідж надійного партнера і грамотного представника. В обмін на хорошу роботу агентство отримує в постійні кожного клієнта який хоча б один раз звертався до менеджерів агентства для вирішення свого житлового питання.
Співробітники АН Атланта завжди раді допомогти Вам вигідно продати квартиру, та продемонструвати яку саме пропонує для придбання нерухомість Тернопіль. Безкоштовно та професійно проконсультують клієнта спеціалісти агентства у будь-який час та стосовно будь-якого питання у сфері нерухомості міста.