Купити
Зняти
Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Мапа
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр
Пошук по коду
У ПРОДАЖУ19 661ОБ'ЄКТІВ

НЕРУХОМІСТЬ В ЧЕРКАСАХ

КВАРТИРИ

Однокімнатні квартиривід 10 000 $Переглянути усе
Двокімнатні квартиривід 15 000 $Переглянути усе
Трикімнатні квартиривід 20 000 $Переглянути усе
Чотирикімнатні квартириот 25 000 $Переглянути усе
next
prev

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ

Залишилися питання по нерухомості

Вакансії компанії "Атланта"

Нерухомість в Черкасах по районам з характеристиками і особливостями проживання

За останні кілька років ринок нерухомості України поповнився сотнями пропозицій про покупку і продаж житлових і комерційних об'єктів в новобудовах та на вторинному ринку. Чималу частку цих пропозицій займає продаж нерухомості Черкас – відносно невеликого міста з населенням близько 280 000 чоловік.

Розташовані в центральній частині країни, Черкаси розкинулися на правому березі Дніпра. Але, на відміну від шумного Києва і п столичному високих цін, тут можна знайти недорогі об'єкти в зеленій зоні, але з усіма перевагами великого міста.

Цьому сприяє добре налагоджена транспортна система, а також наявність річкового, залізничного та автобусного вокзалів. Єдиний мінус, який може засмутити любителів подорожувати – місцевий аеропорт, який має статус міжнародного, не виконує покладені на нього функції. Зате це компенсується відмінним розташуванням самого міста по відношенню до інших населених пунктах України, що робить процес переміщення між містами зручним і швидким.

В яких районах брати нерухомість в Черкасах?

Як і у будь-якого міста, тут є свій адміністративний поділ. В даному випадку мова йде про двох основних районах – Соснівському та Придніпровському. Подальший поділ відбувається на 8 мікрорайонів, серед яких найбільш затребуваним вважається Митниця і Центральна частина.

У мікрорайонів є свої переваги і недоліки – немає універсального рішення, і в кожному конкретному випадку слід спиратися лише на свої уподобання. Адже є моменти,якими можна знехтувати, а деякі будуть критично важливими.

Центральна частина

Традиційно, найбільш популярний район, характеризується найбільш дорогим житловим фондом. Тут розташовані адміністративні будівлі, є добре розвинена інфраструктура, включаючи соціально значущі об'єкти. Знайти заклад громадського харчування, звичайно, теж не складе труднощів.

Агентство нерухомості Черкас Атланта просуммировало основні характеристики:

 • відмінне транспортне сполучення з іншими частинами міста,
 • в крокової доступності є буквально всі необхідні об'єкти,
 • в крокової доступності – лікарні, навчальні заклади, банки, аптеки і т. д.

З мінусів варто назвати високий рівень шуму і загазованості із-за постійного трафіку. Це ж накладає відбиток на те, що власники власного авто не завжди можуть знайти оптимальне місце для свого транспортного засобу.

Митниця

Розташовується на березі Дніпра. Як відомо, люди завжди воліють селитися поблизу від джерел прісної води, тому не дивно, що перші села і села були тут ще в давнину. Тут же почали з'являтися стихійні ярмарки і розростатися промислові підприємства. Колись саме тут виник митний пункт, який збирав «мито» - збір за дозвіл торгувати. Звідти і пішла назва району.

До кінця 80-х років минулого року почали намивання ґрунту, який і став основою для нових будівель. Особливістю району є:

 • знаходиться поблизу центру, але має більш низьку вартість квадратного метра,
 • інфраструктура – на високому рівні, є все для молодихсімей, молоді і літніх,
 • екологічний стан району краще, ніж центру.

Мінус – подекуди якість доріг дуже низьке, і найближчим часом ситуація навряд чи зміниться.

Дахнівка та Соснівка

Нерухомість Черкас у цій частині міста представлена переважно приватними будинками. Соснівка спочатку замислювалася, як санаторно-курортний район, створений в кінці 20 століття. Ясна річ, що тоді це був лише невелике селище, винесений за межі міста. Але Черкаси розросталися, і поступово поглинув Соснівку. Аналогічна ситуація трапилася і з Дахновкой. До плюсів належить:

 • рівень шуму мінімальний, можна спокійно відпочивати з сім'єю або жити на основі постійно,
 • екологічно вигідно відрізняється від інших районів – багато зелених зон,
 • поціновувачам усамітнення сподобається наявність котеджів різного типу.

Мінус – відсутність деяких необхідних соціальних об'єктів, включаючи садки і школи.

Південно-Західний

Вважається одним з найбільших районів міста з великим житловим фондом на будь-який смак і гаманець. Назву свою отримав через географічне розташування. Тут є три великі вулиці 30 років Перемоги, Руставі і Сумгаитская.

Переваги Південно-Західного району:

 • відмінна транспортна розв'язка,
 • досить активна забудова,
 • інфраструктура забезпечує все необхідне.

Як і будь активно розвивається район, Південно-Західний має велику кількість транспорту. Це негативно позначається на екологічності. Тому, якщо ви шукаєте нерухомість в Черкасах з чистим повітрям, цей варіант не длявас.

Дніпровський

Місцеві просто скорочують назву до однієї букви «Д». В оголошеннях про продаж нерухомості Черкас присутні приватні об'єкти і квартири в багатоповерхівках. У західній частині до мікрорайону примикає земля, яка раніше була яблуневим садом. Там зараз бурхливо забудовується мікрорайон Яблуневий.

Перевагами вибору стануть: чисте повітря і мінімальний шум. Зате, якщо вам потрібно щодня добиратися на роботу в центр міста або в прилеглі до нього райони, будьте готові витрачати значну частину часу на проїзд.

"Хімселище"

Назва говорить сама за себе. Розташовується на заході, і досі продовжує забудовуватися. Вважається одним з молодих районів, так як з'явився він лише у 20 столітті завдяки початку роботи промислових об'єктів «Азот», ЧШК, «Хімволокно». Центром Хімселища виступає парк Хіміків з територією 11 гектарів. Тому прогулятися буде де.

З мінусів варто назвати переважне наявність старого житлового фонду. Хоча в останні роки нерухомість Черкас у цій місцевості стала змінюватися, до глобального заломлення ситуації ще далеко.

Зверніться в агентство нерухомості Черкас Атланта, щоб отримати всебічну консультацію або приступити до безпосереднього підбору об'єкта по потрібним вам параметрами. У кожному конкретному випадку при роботі з клієнтом діємо з індивідуальним підходом, так як вимоги щодо купівлі та продажу житла у всіх різні. Ми вникаємо в ваші потреби і робимо все, що в наших силах, щоб знайти саме те, що стане вашою вдалою покупкою.